DDR3 2400 MHz RAM Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyi işlemci iyi ekran kartı iyi sistem. Daha sonra aynı 8 GB bellekten alıp 16 GB yapmayı ihmal etmezsen harika bir sistem olmuş olacak. Hayırlı uğurlu olsun inşallah. :)

İyi işlemci iyi ekran kartı iyi sistem. Daha sonra aynı 8 GB bellekten alıp 16 GB yapmayı ihmal etmezsen harika bir sistem olmuş olacak. Hayırlı uğurlu olsun inşallah. :)

Allah razı olsun hala araştırıyorum sistem topluycam diye bir sürü bilgi doldu kafama :D ya dostum birde sinerji hesaplı 200 tl falan vatan burda var ama önermiyorlar ne yapsam sinerjiden alam mı?

Ben sinerji sistesinden hiç alışveriş yapmadım. Burada ki arkadaşlar güvenilir diyor ve alışveriş yapıyorlar. Bu yüzden ben sinerjiden al diyemem kendim alışveriş yapmadığım için ben sadece Vatan dan alışveriş yapıyorum. Acele etmeyip biraz daha araştırabilirsin. Eğer ki online alışveriş üzerinden alacaksan parçaları onlar birleştirmesin. Sana sıfır kutulu gelsin sen kendin birleştirip kendin ilk açılışı yap daha heyecanlı olacaktır. Ayrıca kimse senin aldığın parçalara senden hassas davranmaz. Bu yüzden parçaları kendin bir araya getir diyorum.

Ben sinerji sistesinden hiç alışveriş yapmadım. Burada ki arkadaşlar güvenilir diyor ve alışveriş yapıyorlar. Bu yüzden ben sinerjiden al diyemem kendim alışveriş yapmadığım için ben sadece Vatan dan alışveriş yapıyorum. Acele etmeyip biraz daha araştırabilirsin. Eğer ki online alışveriş üzerinden alacaksan parçaları onlar birleştirmesin. Sana sıfır kutulu gelsin sen kendin birleştirip kendin ilk açılışı yap daha heyecanlı olacaktır. Ayrıca kimse senin aldığın parçalara senden hassas davranmaz. Bu yüzden parçaları kendin bir araya getir diyorum.

Eyvallah hocam da ben ömrü hayatım da Laptop dan başka bilgisayar kullanmadım bunu söker takarım ama masaüstünde mal gibi kala kalırım. Ayrıca test edip yolluyorlar mış yani bozuk çıkma ihtimali yok diyor bakıcaz işte ya 2 gün kaldı almaya ha ayrıca bu i3 işlemcinin kendi soğutması var değil mi yoksa ben işlemci soğutucu almalımıyım?

İşlemci küçük bir chip zaten neden o kadar büyük kutuya koyuyorlar sanıyorsun. :) Kendi soğutması yeterli. Zaten yeterli olmasaydı Recep Baltaş ve Ali Güngör de bu işlemci testlerinde bilgi verirken yeterli olduğunu söylemişti. Satın alma konusuna gelirsek de yine Technopat'ın sistem tavsiye videolarını izleyerek kendiniz parçaları birleştirebilirsiniz. Bende söküp takmayı onlardan öğrendim. Gayet açıklayıcı ve güzel bir dil ile anlatıyorlar anlayacağınızdan eminim. Uğraşamam derseniz satan firma toplasın fark etmez ben öneride bulundum sadece. Hepsini kendiniz bir araya getirmeniz daha tadında ve heyecanlı olur diye düşündüm. Karar yine sizin :)

İşlemci küçük bir chip zaten neden o kadar büyük kutuya koyuyorlar sanıyorsun. :) Kendi soğutması yeterli. Zaten yeterli olmasaydı Recep Baltaş ve Ali Güngör de bu işlemci testlerinde bilgi verirken yeterli olduğunu söylemişti. Satın alma konusuna gelirsek de yine Technopat'ın sistem tavsiye videolarını izleyerek kendiniz parçaları birleştirebilirsiniz. Bende söküp takmayı onlardan öğrendim. Gayet açıklayıcı ve güzel bir dil ile anlatıyorlar anlayacağınızdan eminim. Uğraşamam derseniz satan firma toplasın fark etmez ben öneride bulundum sadece. Hepsini kendiniz bir araya getirmeniz daha tadında ve heyecanlı olur diye düşündüm. Karar yine sizin :)
SelamınAleyküm Hocam pc yi topladım sipariş ettim sinerjiden hadi hayırlısı olsun. Sanada çok teşekkür ederim bilgilerin için.

Aleyküm Selam. Rica ederim kardeşim hayırlı uğurlu olsun inşallah güzel günlerde bol fps li kullanırsın. :)

Fotoğraflarını bekliyorum.

Aleyküm Selam. Rica ederim kardeşim hayırlı uğurlu olsun inşallah güzel günlerde bol fps li kullanırsın. :)

Aminn :)
Hafta sonu sipariş ettiğim bu gün işleme girdi yarın vericeklermiş kargoya elime ulaşır ulaşmaz atıcam :)

Merhaba aziz dostum, :) Neredeyse 1 hafta oldu daha bu gün mesai saatinden sonra kargoya verildi aradım montaj test dediler eyvallah dedim herşey sizin için falan :D neyse işte hala bekliyorum dostum kargo takibi 48 saat diyor hadi hayırlısı. :/ :/

Aziz dostum :D Sinerji de bu ara kargo problemleri var galiba az önce başka bir arkadaş sinerji hakkında baya sinirlenmiş. Hayırlısıyla gelir heyecanla bekliyoruz. :)

Aziz dostum :D Sinerji de bu ara kargo problemleri var galiba az önce başka bir arkadaş sinerji hakkında baya sinirlenmiş. Hayırlısıyla gelir heyecanla bekliyoruz. :)
Merhaba aziz dostum. Sisteme sonunda kavuştum geçen gün attığımı sanıyordum ama atmamış artık ne olduysa yeni fark ettim kusura bakma lütfen biraz geç geldi ama sistem olsun sonuçta 700 bilmem kaç km herşeyi eksiksiz olarak aldım kablolama da gayet iyi görünüyor kanaatimce sanki sistem ekran kartı ve işlemciden ibaret gibi ha ayrıca fotoları acele ile çekmiştim biraz kötü oldu ama iş görür şu anda çekemiyorum bide oyun performansıda mükemmel fazlasıyla iş görüyor iyi geceler dostum her şey için teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_20160327_023945.JPG
    IMG_20160327_023945.JPG
    200,9 KB · Görüntüleme: 138
  • IMG_20160327_023853.JPG
    IMG_20160327_023853.JPG
    277,2 KB · Görüntüleme: 213
  • IMG_20160327_024037.JPG
    IMG_20160327_024037.JPG
    169,9 KB · Görüntüleme: 127
  • IMG_20160327_023753.JPG
    IMG_20160327_023753.JPG