DDR3 4 GB ekran kartı GTA 5'te kaç FPS verir?

@MustafaDağtekin Dizüstü bilgisayar mı kullanıyorsunuz bilmiyorum ama RX 560 serisi bir ekran kartı kullanıyorsunuz galiba. Gerçi benim bildiğim DDR3 RAM'li RX 560 serisi yok ama, RX 560'ın mobil versiyonunu kullandığınızı varsayıyorum, görev yöneticisinden ekran görüntüsü atar mısınız ekran kartı kısmından? Ayrıca önceki konuda RX 560 sisteminiz varmış aynı sistem değil mi?

@MustafaDağtekin Dizüstü bilgisayar mı kullanıyorsunuz bilmiyorum ama RX 560 serisi bir ekran kartı kullanıyorsunuz galiba. Gerçi benim bildiğim DDR3 RAM'li RX 560 serisi yok ama, RX 560'ın mobil versiyonunu kullandığınızı varsayıyorum, görev yöneticisinden ekran görüntüsü atar mısınız ekran kartı kısmından? Ayrıca önceki konuda RX 560 sisteminiz varmış aynı sistem değil mi?
evet aynı sistem

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
iyimi peki sizce 11 bin tl işlemcisi ana kartı rami ekran kartı işlemcisi i5 3470 7 bin tlsini başka bir kişi ücretis zolarak verdi zaten :D

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    51,2 KB · Görüntüleme: 18

Geri
Yukarı