GTX 630 4 GB GTA 5'te kaç FPS verir?

Atmamın sebebini anlayamadın ben sana anlatayım bu devirde 4GB bellek kullanmak deliliktir. Zamanında ben kullandım ilkokul ve ortaokul yıllarımda işkencesini çok çektim başıma gelmeyen kalmadı gırtlağıma kadar tak etti. Mümkünse en azından 8GB bellek Anakart destekliyorsa 16GB bellek yapmak gerekiyor. Örn. 8GB bellek en azından yapıp SSD'ye Win 10 Pro 64 bit kurarsın mükemmel çalışır edindiğim deneyimlere göre son olarak isteyen bana istediği tepkiyi verebilir daha önce ilkokul, ortaokul ve lise zamanlarımdan zorbalara, dallamalara vb. şeylere karşı mücadele verdiğim için mezun olana kadar bana böyle şeyler sökmez.
Zaten 4 gb ram alcağım ama uyyumluluk konusunu bir türlü çözemedim
ssdye gelince de almayı düşünüyorum

Atmamın sebebini anlayamadın ben sana anlatayım bu devirde 4 GB bellek kullanmak deliliktir. Zamanında ben kullandım ilkokul ve ortaokul yıllarımda işkencesini çok çektim başıma gelmeyen kalmadı gırtlağıma kadar tak etti. Mümkünse en azından 8 GB bellek anakart destekliyorsa 16 GB bellek yapmak gerekiyor. Örneğin. 8 GB bellek en azından yapıp SSD'ye Windows 10 Pro 64 Bit kurarsın mükemmel çalışır edindiğim deneyimlere göre son olarak isteyen bana istediği tepkiyi verebilir daha önce ilkokul, ortaokul ve lise zamanlarımdan zorbalara, dallamalara vb. şeylere karşı mücadele verdiğim için mezun olana kadar bana böyle şeyler sökmez.

Zaten 4 GB RAM ile o FPS değerini aldım bilmeden konuşmayın. 8.1 kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı