DDR3 anakart nereden bulunur?

Bütçe
500-550

Vempecy

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle bu konuyu okuyan arkadaşlara merhaba demek isterim. Benim elimde maalesef i7 4790 bir işlemci var ve bu işlemci 1150 pin destekliyor yani DDR3 anakart olması şart. Şu an elimde bir DDR3 anakart mevcut fakat ben geçen yıllarda bir RAM almıştım aynı marka RAM 1600 MHz ve bu RAM'i taktığımda çalışmadığını daha sonrasında 2. RAM slotunun yanık olduğunu fark ettik arkadaşımla ve yeni bir DDR3 anakart arayışındayım. İnternetten baktığım kadarıyla Turbox anakartların olduğunu görmekteyim. Fakat Turbox denen firmanın ne kadar kötü olduğunu da biliyorum fiyatım 500 TL maksimum 550 TL lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanında işlemci de var, istersen yedek olsun diye tutarsın, istersen satarsın.

İkinci el bakın derim. Turbox, Esonic, Afox falan almayın.

Mecburen 2. ele yönelmek zorunda olabilirsiniz diye düşünüyorum.

Yanında işlemci de var, istersen yedek olsun diye tutarsın, istersen satarsın.

Cevap verdiğin için teşekkür ederim yalnız ilk olarak sıfır arıyorum bulamazsam artık sahibinden alacağım yorumun için teşekkür ederim.

Sıfır ne yazık ki yok. Üretimi yıllar önce durdu 1150 pin işlemci ve anakartların.

Anladım. İşlemcimi seviyorum ama bana hep zorluk çıkartıyor. Mecburen sahibinden bakacağım bir tane ürün buldum aşağıya bırakacağım bir inceler misiniz performanslı mıdır acaba anakarttan fazla anlamamda :)

Anladım. İşlemcimi seviyorum ama bana hep zorluk çıkartıyor. Mecburen sahibinden bakacağım bir tane ürün buldum aşağıya bırakacağım bir inceler misiniz performanslı mıdır acaba anakarttan fazla anlamamda :)
Başlık ne kadar açıklayıcı olmuş.

Geri
Yukarı