DDR3 anakart ve işlemci önerisi

Hocam tahminimce 500 TL civarına 3. nesil İ5 alın i3 ten kurtulun çok daha iyi size yeteceğini düşünüyorum. İ7 pahalı kacacak diyorsanız tabi ki. Onun dışında 4. nesile hiç boşuna masraf etmeyin. İ7 3. nesil de zamanın iyilerinden.

Hocam tahminimce 500 TL civarına 3. nesil i5 alın i3'ten kurtulun çok daha iyi size yeteceğini düşünüyorum. i7 pahalı kacacak diyorsanız tabii ki. Onun dışında 4. nesile hiç boşuna masraf etmeyin. i7 3. nesil de zamanın iyilerinden.

i5 de alabilir arkadaş ama ucu ucuna yeter gibi geliyor bazı oyunlarda az da olsa darboğaz yaşanabilir.

i5 de alabilir arkadaş ama ucu ucuna yeter gibi geliyor bazı oyunlarda az da olsa darboğaz yaşanabilir.
Evet bir önceki mesajda bende ucu ucuna yetebileceğini söylemiştim de i7 işlemciler sırf i7 diye haddinden fazlaya satıldığını düşünüyorum o yüzden i5 tercih edilebilir diye dedim.

Hocam 2. elde 1000 lira civarı fiyatı, siz nereden bakıyorsunuz?

Evet bir önceki mesajda bende ucu ucuna yetebileceğini söylemiştim de i7 işlemciler sırf i7 diye haddinden fazlaya satıldığını düşünüyorum o yüzden i5 tercih edilebilir diye dedim.

Hocam 1155 çip en iyi işlemci diye araştırma yaptığımda i7 3770 olduğunu söylüyorlar bende o yüzden i7 3770 almak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı