1000TL DDR3 anakart ve işlemci önerisi

E6700'e göre %60 daha iyi performansı var. Uyumsuzluk yaşayacağınızı sanmıyorum. Valorant'ta oldukça iyi performans verecektir. Arkadaşımda da benzer sistem ama o GT1030 kullanıyor. Sizin ekran kartınız onunkine kıyasla %6 daha iyi ve o sorunsuz kullanıyor. Sizinde sorunsuz kullanacağınızdan eminim.

E6700 ile aşırı darboğaz oluyordu zaten. Sağ olun.

İlk önce hangisini almalıyım?

Hocam anakart satılmış, müsaitseniz başka bakabilir misiniz? @Kaan1Reis

Bunu alabilirsiniz o zaman. 900 TL'ye pazarlık yapabilirsiniz. Önceki önerdiğime göre %9 daha az performansı var ama 1 sene daha güncel. Arkadaşımın sorunsuzca kullandığı bilgisayarla aynı performansı alırsınız.

Bunu alabilirsiniz o zaman. 900 TL'ye pazarlık yapabilirsiniz. Önceki önerdiğime göre %9 daha az performansı var ama 1 sene daha güncel. Arkadaşımın sorunsuzca kullandığı bilgisayarla aynı performansı alırsınız.
Hocam önerdiğiniz işlemciye uygun anakart yok muydu? O işlemcinin performansı hoşuma gitmişti.

Hocam önerdiğiniz işlemciye uygun anakart yok muydu? O işlemcinin performansı hoşuma gitmişti.

Hocam aradımda dediğiniz o 3 ilçede bulamadım.

Bir tek bu var hocam o da bütçenizi aşıyor.

Ya da bu var ya direk alırsınız ya da sadece anakartı sorup alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam aradımda dediğiniz o 3 ilçede bulamadım.

Hocam bu anakartı alıp üzerine de önerdiğiniz işlemciyi alsam?

600TL o 350 TL de işlemci.

Letgo'dan 275TL'ye FX 6100 buldum ama aralarında çok fark var mı?

%11'lik performans farkı ve 2 yıl daha güncel 75 TL için bu kadar düşürmenize gerek olduğunu sanmıyorum. Eğer 150 TL daha arttırırsanız FX8350 var FX 6350'ye göre daha fazla çekirdeği var. Fotoğrafı yok ama WhatsApp'tan fotoğraf atmasını isteyin iyi bakılmışsa onu almanızda fayda var. Harika bir şey olur 1100TL'ye ☺

Yeni konular

Geri
Yukarı