DDR3 Sistem Toplama

Arkadaşın Anakart ve işlemci için verdiğiniz fiyat fazla 90 dolara 2500k ve h61 anakart bulunabilir. Daha performanslı bir sistem olur.
RAM ikinci el fiyatı düzgün çok ürün var. Manisadayım lazım olursa yardımcı olmaya çalışırım.

sahibinden üzerinde 2500k için 300 tl fiyat yazan arkadaşlar var pazarlık ile 250 260 tl civarına alınabilir.
H61 anakartlar için 140 tl olan ürünler var toplamda 400 tl yapar. Kargo ile 420 tl olsun toplamda 90 dolar civarına denk gelir.
Pazarlıksız alırsanız iki ürün için toplam ödeyeceğiniz 470 tl civarıdır kargo ile birlikte o da 100 dolar yapar.
anakart
işlemci

@gkhaan Tamamdır hocam. @Ahmet Karaca Hocam isterseniz İ5 2500K işlemcili bir sistem de alabilirsiniz.
Devamlı takipteyim. Ben de araştırıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki sistem çok eski olmuş di mi? Xeon E5450 felan.
Amd fx serisinden uzak durmani tavsiye ederim.
Düşünmüyordum zaten ama zamanında M5A97 R2.0 anakart ile çok tavsiye verdik.

Son düzenleme:
İkinci el için 775 Pin almanız doğru olmaz. Çok eski sistem tabi fiyat performans çok önemli.
Ekran kartınıza karar verdiniz mi ? Monitör dahil olarak mı 1700 TL bütçeniz var?

İkinci el için 775 Pin almanız doğru olmaz. Çok eski sistem tabi fiyat performans çok önemli.
Ekran kartınıza karar verdiniz mi ? Monitör dahil olarak mı 1700 TL bütçeniz var?
Monitörde olsa iyi olur ama evde eski bi şey var. 1700 TL monitörlü olsa bileşenler nasıl şekillenir?Ayrıca 256GB SSD bana yeterli olacaktır. HDD almasam da olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı