DDR3 sistemde M.2 SSD çalıştırılabilir mi?

aardaa

Hectopat
Yer
İstanbul
Eski bilgisayarımda hiç depolama yok elimde fazladan bir M.2 SSD var. Dönüştürücü var mı bunun için işe yarar mı? Eski bilgisayarın anakartı H61m i5 3.nesil.

Izoly kullanıyorsan M.2 slotu var. Yoksa dönüştürücü ile kullanabilirsin.

Daha yeni satın aldığım X1 dönüştürücüyü önerebilirim. 2 gündür kullanıyorum, herhangi bir sorun yaşamadım. Fiyatı da gayet ucuz.

Dönüştürücü ile kullanabilirsin. Izoly gibi markalar M.2 slotu da koymuştu bu anakartlara.

Anakartim bu hocam.

M.2 Slotu mevcut hocam, işlemci slotunun hemen altında. Dönüştürücü almanıza gerek yok.
Alttaki fotoğrafa ve özelliklerine baktığımda M.2 slotunun olmadığını gördüm. İlan fotoğrafına farklı bir anakartın fotoğrafını koymuşlar. Sizinki fotoğraftaki anakartın aynısıysa M.2 slotu var. Direkt anakartınızın fotoğrafını atabilirseniz daha net anlamış oluruz.

Görselde M.2 slotu var gözüküyor ama özelliklere yazmamışlar.

M.2 slotu mevcut hocam, işlemci slotunun hemen altında. Dönüştürücü almanıza gerek yok.
Alttaki fotoğrafa ve özelliklerine baktığımda M.2 slotunun olmadığını gördüm. İlan fotoğrafına farklı bir anakartın fotoğrafını koymuşlar. Sizinki fotoğraftaki anakartın aynısıysa M.2 slotu var. Direkt anakartınızın fotoğrafını atabilirseniz daha net anlamış oluruz.

Slot varmış deneyeceğim bende umarım olur.

Slot oluyor ama sistem çalışmıyor bu sefer.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı