DDR4 8 GB RAM yükseltme

@gereklilergereksizdir CL değeri 16, bahsettiğim RAM uyumlu. SSD konusunda Samsung 500GB 970 EVO NVMe M.2 SSD öneririm. Pahalı gelirse 240 GB modelini alabilirsiniz.
Arkadaşlar ben mi yanlış görüyorum neden 2400MHz öneriyorsunuz orada XMP ile 3000MHz olmuş bir RAM görünmüyor mu?
XMP değerini göremedim ben SS'de. Nereden bahsediyorsunuz acaba?

Hocam sizden ricam dediğiniz en uyumlu en kaliteli belleğin linkini cevap olarak atar mısınız? teşekkürler.
Bir önceki mesajımda attım hocam RAM'in linkini. CL değeri 16, 2400Mhz bir RAM'e sahipsiniz. O modeli alırsanız uyumlu çalışacaktır. Farklı markada alınabilir ama aynısını alabiliyorken gerek yok.

Bir önceki mesajımda attım hocam RAM'in linkini. CL değeri 16, 2400Mhz bir RAM'e sahipsiniz. O modeli alırsanız uyumlu çalışacaktır. Farklı markada alınabilir ama aynısını alabiliyorken gerek yok.
Hocam yanlışınız var o RAM 3000MHz. Önceki yanıtınızı yeni gördüm. Timings table kısmında 1500Mhz kısmına bakın. @KralYolu

Hocam yanlışınız var o RAM 3000MHz. Önceki yanıtınızı yeni gördüm. Timings table kısmında 1500Mhz kısmına bakın. @KralYolu
Evet şimdi farkettim. 3000Mhz olarak güncelleyelim o zaman.

@gereklilergereksizdir Hocam bu modeli alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı