DDR4 destekli Sistem Önerisi

Soğutucuya çok bütçe ayırmışsınız. Bunun yerine Seidon 120V ya da Seidon 120V Plus gibi sıvı soğutma alırsanız daha güzel olabilir.
600Watt güç kaynağı yeterli olursa Corsair 300r kasa da alabilirsiniz. Ama kasanız güzel.
GTX 970 Strix modeli çok güzel bir kart. 970 alacaksanız onu almanızdan yanayım.
Anakart yüksek seçilmiş. İsterseniz düşürebilirsiniz. Bana göre piyasadaki en iyi anakart budur. :D
Şimdiden hayırlı olsun.

Soğutucuya çok bütçe ayırmışsınız. Bunun yerine Seidon 120V ya da Seidon 120V Plus gibi sıvı soğutma alırsanız daha güzel olabilir.
600Watt güç kaynağı yeterli olursa Corsair 300r kasa da alabilirsiniz. Ama kasanız güzel.
GTX 970 Strix modeli çok güzel bir kart. 970 alacaksanız onu almanızdan yanayım.
Anakart yüksek seçilmiş. İsterseniz düşürebilirsiniz. Bana göre piyasadaki en iyi anakart budur. :D
Şimdiden hayırlı olsun.

Teşekkür ederim bilgilendirme için. Anakartı MSI olarak değiştirebilirim ama hangi model kararsızım. X99s Gaming 7 mi? Yoksa X99s Gaming 9 AC mi ? Maksat fiyatı biraz aşağı çekeyim. Neler kaybederim bunlar arasında seçim yaparsam ?

Çok kaybınız olmaz. X99 SLI'da alabilirsiniz.
Gaming 9'da ve Deluxe'de Wi-Fi var. Gaming 7'de yok.
Gaming 9'da Streaming Engine özelliği var. Bu özellik işlemciyi yormadan yayın yapılmasını sağlıyormuş.
X99 Gaming 9, 7'den bir tık önde. Fiyat farkı çok değilse Gaming 9 uygun olur.

Benim merak ettiğim bu X99 SLI modeli ile X99 Gaming 7 farkı nedir? SLI daha ucuz X99 Gaming 7 göre ama ikisi de SLI destekliyor haliyle.:D X99 SLI olması 2 ekran kartı kullanınca ekstra bir şey mi katıyor ?

Neden SLI olarak adlandırdıklarını ben de anlamadım. Gaming modeli oyun için optimize edilmiş. Çizgiyle ayrılmış ses kartı bulunduruyor.
Gaming modeli Killer ethernet bulundururken SLI modeli Intel ethernet bulunduruyor.
Ayrıca Gaming modelinde altın kaplama oyuncu ekipmanı USB portu bulunuyormuş.
Bence, fiyat farkına değecek yenilikler var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı