DDU ile ekran kartı sürücüsünü silince Windows otomatik sürücü kuruyor

berad90

Picopat
Daha fazla  
DDU ile ekran kartı driverini kaldırdıktan sonra bilgisayarı bir daha başlatıyorum ve ekran gidip geliyor. Yani Windows kendi kuruyor güncelliyor DDU'dan Windows'un kurmasını engelleme tikli olmasına ragmen hatta kurulmadan önce bir hata veriyor. Redition requires a System reboot gibi kendim kuramıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU işlemini Güvenli Mod'da yapın. Otomatik sürücü yüklemeyi kapatıp deneyin.

Hocam öncelikle şu aracı indirin DDU'dan güvenli moddan tekrardan silme işlemini yaypın. Ardından PC yeniden başladıktan sonra bu indirdiğiniz aracı açın ve güncellemeyi gizleyin.

Hocam öncelikle şu aracı indirin DDU'dan güvenli moddan tekrardan silme işlemini yaypın. Ardından PC yeniden başladıktan sonra bu indirdiğiniz aracı açın ve güncellemeyi gizleyin.

Hocam güncellemeyi bana sormadan yapıyor yani güncelleştirmeleri denetle deyince değil de direk ekran gidip geliyor bu program bende işe yaramadı şu anlık işe yaradı internet kesmek.

Yappmanız gereken şey aslında basit:
  • DDU'yu ve kurmak istediğiniz sürücüleri indirin.
  • Güvenli modda yeniden başlatın.
  • DDU'yu açıp ilgili sürücüyü kaldırın.
  • Kaldırma işlemi bitince DDU yeniden başlatma talep edecek, yeniden başlatmadan önce internet bağlantısını kesin ve yeniden başlatın.
  • Normal modda önceden indiridiğiniz sürücüyü kurun.
  • Yeniden başlatın ve internet bağlantısını açın.

Yappmanız gereken şey aslında basit:
  • DDU'yu ve kurmak istediğiniz sürücüleri indirin.
  • Güvenli modda yeniden başlatın.
  • DDU'yu açıp ilgili sürücüyü kaldırın.
  • Kaldırma işlemi bitince DDU yeniden başlatma talep edecek, yeniden başlatmadan önce internet bağlantısını kesin ve yeniden başlatın.
  • Normal modda önceden indiridiğiniz sürücüyü kurun.
  • Yeniden başlatın ve internet bağlantısını açın.

Hocam dalga mı geçiyorsunuz bunu yapıyorum zaten o kadarını bilmesem uygulamayı kullanır mıyım?

Geri
Yukarı