Çözüldü DDU ile RX 5700 XT ekran kartı sürücüsünü kaldırırken PC kapandı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Xoozy

Femtopat
RX 5700 XT ekran kartına sahibim. Dün gelen 20.9.1 sürücüsünü kurmak için, şu anki sürücümü(20.8.2) kaldırmak istedim. Açtım DDU’yu ekran kartını seçip sil ve yeniden başlatı seçtim.(En çok tavsiye edilen) bastıktan 5 10 saniye sonra ekran gitti ve bilgisayar kapandı. Yeniden açıldığında sürücü hala vardı. İlk sorum:

1 Herhangi bir zarar görmüş müdür kart?

2 DDU güncel değildi güncelledim. Olmazsa nasıl kaldırabilirim sürücüyü? Eskiden yapmıştım bir sıkıntı çıkmamıştı.

İşletim sistemi: Windows 10 1909.

Bazen Windows kendisi sürücü bulup arada siz yenisini kurmadan kuru veriyor interneti kesmek gerekebiliyor.
Anladım. Ben kurdum yani kendisi kurmamıştı. Bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Bunu bildiğim iyi oldu teşekkürler.
Windows 10 otomatik sürücü güncelleştirmeyi kapattıysan bir şey olmaz.

DDU’yu açtığımda ayarları açmıştı. Ayarlardan en alttan tiki kapatmıştım. Yine de garantiye almak lazım diye düşünüyorum.

Anladım. Ben kurdum yani kendisi kurmamıştı. Bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Bunu bildiğim iyi oldu teşekkürler.

DDU’yu açtığımda ayarları açmıştı. Ayarlardan en alttan tiki kapatmıştım. Yine de garantiye almak lazım diye düşünüyorum.

Tiki kapattıysan bir şey olmaz, bende aynı şekil yaptım bir sıkıntı olmadan sürücüyü silip tekrar kurdum.

Yeni konular

Geri
Yukarı