DDU ile kaldırdıktan sonra ünlem işareti

BIOS güncelleyip dener misin?
Bir konuda sanki dumpu paylaşmıştı benzer HP sistem vardı yanlış kişi değilse zaten günceldi. Yanlış hatırlıyorsam evet kontrol etmesinde fayda var.

BIOS güncelleyip dener misin? Ayrıca Windows 10'a geçsen iyi olur.
Bios günceldi. Sanırım sorun DDU'yu güvenli modda çalıştırmamamdan kaynaklandı. An itibariyle Windows 10 geçtim ve kendi kurduğu driverlar sorunsuz çalışıyor.
Bir konuda sanki dumpu paylaşmıştı benzer HP sistem vardı yanlış kişi değilse zaten günceldi. Yanlış hatırlıyorsam evet kontrol etmesinde fayda var.
BIOS güncel. Fakat Windows 10 geçtikten sonra şimdiki sorunum da Wi-Fi. Wi-Fi kapatıp açma fonksiyon tuşum tam çalışmıyor. Windows ise Wi-Fi fonksiyonunun elle kapatıldığını söylüyor bana. Biostan boot ayarlarından network adaptörü enabled ettim. Sorun hala devam ediyor. Formattan hemen sonra böyle bir sorun yoktu. Bilgisayarı yeniden başlatmamla baş gösterdi

Tamamdır onu diğer konuya atmam daha uygun sanırım yardımlarınız için teşekkürler. Ekran kartı sorunum çözüldü.
Wireless Button Driver adında bir sürücü buldu sanırım sorunumun kaynağı bu.

O zaman imzamdan Aida64 sonucunu bir paylaşın kontrol edelim takılıyken.
Buyrun:

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı