DDU ile sürücü kaldırma sonrası Nvidia Denetim Masası Ayarları Silinir mi?

FredRick

Decapat
Merhaba arkadaşlar, şu anki mevcut sürücüde sorun çıktığından dolayı DDU ile sürücüyü silip tekrar yükleyeceğim, veya format atacağım. Nvidia denetim masasında yaptığım ince ayarlar var, ayarlarım silinir mi? Veya GeForce Experience'da girdiğimiz hesaba mı entegreli? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesin olmamakla birlikte düşüncemi aktarayım. DDU ile driverı kaldırdığınızda regedit kayıtlarından tut tüm dosyalar siliniyor. Yani muhtemelen ayarlar da silinecektir.

GFE ayarları ile NVIDIA Denetim Masası ayarları bağımsızdır.

GFE'de oturum açıyorsun çünkü bunu NVIDIA zorunlu kılıyor. GFE üzerinden sürücü güncellemek için bile oturum açmak zorundasın.
Teşekkür ederim. Peki Recep bey yeni konu açıp forumu kirletmemek adına çok sık format atmak hard diske zarar verir mi? 1 ayda 10 kez format atmak zorunda kaldım. 1.5 yıllık hard diske ise yaklaşık 35 40 kere format atmışımdır. Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı