DDU ile sürücü sildikten sonra aygıt yöneticisi açılmıyor

narkissos

Kilopat
Daha fazla  
Güvenli modda bilgisayarı açıp DDU ile RX570 ekran kartımın sürücülerini sildim sonrasında son sürüm AMD yazılımını yükledim. Monitörde dahili hoparlör var bu işlemi yapmadan önce çalışıyordu, şimdi çalışmıyor monitörden tekrar ses gelmesi için ne yapabilirim?

Kasaya kulaklık takınca kulaklık ile ses alabiliyorum ancak monitörden ses alamıyorum. Aygıt yöneticisi sorununu çözdüm.

Son düzenleme:
HDMI kablosunu çıkarıp taktıktan sonra dahi görünmüyorsa yukarıda belirttiğim gibi driver eksik kurulmuş olabilir.
HDMI çıkartıp taktım şimdi yine düzelmedi, sürücüyü tekrar yükleyeceğim bakalım ne olacak.
HDMI kablosunu çıkarıp taktıktan sonra dahi görünmüyorsa yukarıda belirttiğim gibi driver eksik kurulmuş olabilir.
20.1.3 ü tekrar kurdum yine olmadı 19.12.2 kuracağım ama sanırım yine olmayacak aklınıza başka bir şey geliyor mu çözüm için.
HDMI çıkartıp taktım şimdi yine düzelmedi, sürücüyü tekrar yükleyeceğim bakalım ne olacak.

20.1.3 ü tekrar kurdum yine olmadı 19.12.2 kuracağım ama sanırım yine olmayacak aklınıza başka bir şey geliyor mu çözüm için.
Eski sürüm de çözüm getirmedi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı