Dead by Daylight camplemek ban nedeni midir?

Gwynbleidd 00

Hectopat
Yer
Mère-Lachaiselongue Cemetery
Daha fazla  
Selamlar. Bu oyunu son bir haftadır oynuyorum ve bayağı hoşuma gitti. Ancak kafama takılan bir şey oldu. Oyunda camplemek yani biri ölene kadar başında beklemek. Yasak mıdır? Yani camplediğim kişi raporlarsa beni ban yer miyim? Saçma olur bence böyle bir şey. Çünkü ben birini camplerken diğerleri daha kolay jeneratörleri yapabiliyor. Zaten oyunda da çoğu kişi astığı birinin başından ayrılmıyor.

Selamlar. Bu oyunu son bir haftadır oynuyorum ve bayağı hoşuma gitti. Ancak kafama takılan bir şey oldu. Oyunda camplemek yani biri ölene kadar başında beklemek. Yasak mıdır? Yani camplediğim kişi raporlarsa beni ban yer miyim? Saçma olur bence böyle bir şey. Çünkü ben birini camplerken diğerleri daha kolay jeneratörleri yapabiliyor. Zaten oyunda da çoğu kişi astığı birinin başından ayrılmıyor.
Hayır değil diye biliyorum hocam ancak oyun sonu sert yorumlar alabilirsiniz ve çok yapmak hiç kimse için eğlenceli değil. Sinir olduklarıma ben de yapıyorum :D.

Parıltılı kurban 1 seviyesine ulaşmak için 20 gün verdim diğer kısımları 7 günde bitti. Şöyle diyeyim 1 lig atlamaya çalışırken kafayı yedim resmen bana göre ban sebebi olmalı ama değil tabii. Sapık gibi 6 dakika boyunca kovalandığımı biliyorum. Genler bitti herkes kaçtıktan sonra yine bırakmayan manyak katiller mi dersiniz var da var. Katil rankım keza Parıltılı 4 kurban takımında illa ki bir kişiyi genelde sona kalan oluyor arada güzel kaçıp kesinlikle saygımı kazanan kurbanları da son aşamaya gelmeden salıp onlarında benimde kazanmamı sağlıyorum. Şunu söyleyebilirim ki bu oyunda aşırı derecede akıl sağlığı bozuk katiller var eğlenmek için değil akıl sağlığınızı bozmak için oynuyorlar.

Hayır değil diye biliyorum hocam ancak oyun sonu sert yorumlar alabilirsiniz ve çok yapmak hiç kimse için eğlenceli değil. Sinir olduklarıma ben de yapıyorum :D.
Hocam o kadar campledikten sonra ne derlerse desinler birşey diyemem :)
Parıltılı kurban 1 seviyesine ulaşmak için 20 gün verdim diğer kısımları 7 günde bitti. Şöyle diyeyim 1 lig atlamaya çalışırken kafayı yedim resmen bana göre ban sebebi olmalı ama değil tabii. Sapık gibi 6 dakika boyunca kovalandığımı biliyorum. Genler bitti herkes kaçtıktan sonra yine bırakmayan manyak katiller mi dersiniz var da var. Katil rankım keza Parıltılı 4 kurban takımında illaki bir kişiyi genelde sona kalan oluyor arada güzel kaçıp kesinlikle saygımı kazanan kurbanları da son aşamaya gelmeden salıp onlarında benim de kazanmamı sağlıyorum. Şunu söyleyebilirim ki bu oyunda aşırı derecede akıl sağlığı bozuk katiller var eğlenmek için değil akıl sağlığınızı bozmak için oynuyorlar.

Ben bu kadar takıntılı oynamam açıkçası. Sadece camplemek benim yaptığım. Campleyip onu kurtarmaya gelene tuzağa düşürüyorum gibi yani. Zaten camplerken direk başında durup hareketsiz beklemiyorum. Hocam bunlardan camplemenin ban nedeni olmadığı anlıyorum. Öyle midir?

Hocam o kadar campledikten sonra ne derlerse desinler birşey diyemem :)

Ben bu kadar takıntılı oynamam açıkçası. Sadece camplemek benim yaptığım. Campleyip onu kurtarmaya gelene tuzağa düşürüyorum gibi yani. Zaten camplerken direk başında durup hareketsiz beklemiyorum. Hocam bunlardan camplemenin ban nedeni olmadığı anlıyorum. Öyle midir?
Ban sebebi olarak gözükmüyor. Oyun sonu oyuncu report ekranına bakarsanız zaten orada yazıyor ban sebeplerini de pek tınlamıyor behaviour zaten. Liginiz yükseldikçe camplemenin pek de iş görmediğini anlarsınız. Çünkü pre olarak girenler çoğunluk ta oluyor yüksek liglerde ve birbirlerini gayet güzel kurtarıyorlar perkler de çok önem arz ediyor tabii ki. Size önerim kancaya asar asmaz camplemek yerine yaralı vb. olan kurban var ise direk onu yakalamak. Tunneling ve camplemek dediğim gibi çok aşırı sinirlendiğimde benimde çok nadir yaptığım şeylerden birisi ama dediğim gibi ban sebebi olarak oyunu uzatmak, hile kullanmak , body block atmak gibi durumlar da oluyor.

Geri
Yukarı