Dead by Daylight D3D12 hatası

Cnzxr

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart:ASUS PRIME B450M-K II İşlemci:Amd Ryzen 3 2200g Ram:Patriot 8gb 3200mhz
Oyunu az önce indirdim ve girdigimde D3D12 is not diye bir hata çıkıyor. Baska bir tane daha konu var ama arkadas ekran kartı DX12 desteklemiyor demiş çözüme. Oyun DX11 destekliyor. Nasıl çözerim bu sorunu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
ilk kez kullaniyorum cidden bilmiyorum bulamadim epic gameste oldugunu bilseydim diğer oyunuda iade etmezdim. bi bakiyim ayarlara illa vardirda nerde

Her dedigine baktim bulamadim guncellemede sknti yok ama Xbox'ta o dedigin seyide bulamiyorum gene herhalde bosu bosuna indirmis oldum.
Oyunu steam'e aktarıp dediğimi yapabilirsin. Steam'i açıp sol alttan Oyun ekle + seçeneği var oradan steam dışı oyun ekle seçeneğini seçerek oyunun kurulu olduğu dizinden exe dosyasını seçip onayla sonra başlatma seçeneklerinden direct x 11 için konsol ( -dx11 ) kodunu gir dene.

Son düzenleme:
Oyunu steam'e aktarıp dediğimi yapabilirsin. Steam'i açıp sol alttan Oyun ekle + seçeneği var oradan steam dışı oyun ekle seçeneğini seçerek oyunun kurulu olduğu dizinden exe dosyasını seçip onayla sonra başlatma seçeneklerinden direct x 11 için konsol kodunu gir dene.
tmamdir deniyorm birazdan

Oyunu Steam'e aktarıp dediğimi yapabilirsin. Steam'i açıp sol alttan oyun ekle + seçeneği var oradan Steam dışı oyun ekle seçeneğini seçerek oyunun kurulu olduğu dizinden exe dosyasını seçip onayla sonra başlatma seçeneklerinden Direct X 11 için konsol ( -DX11 ) kodunu gir dene.

Oyunun masaustundeki kisayolu. Ink onu ekliyemiyorum Xbox'in dosyasindan eklemeye çalıştım yonetici izni diyor. Yonetici olarak calistirsamda olmuyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı