Çözüldü Dead by Daylight oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Türkay1907

Femtopat
Daha fazla  
Bu sabah Dead by Daylight satın aldım ve yükledim fakat Steam üzerinden oyunu çalıştırdığımda oyun açılıyor ve giriş ekranında 5 saniye içerisinde oyundan hiçbir hata vermeden atıyor. Artık canıma tak etti çünkü son 2 hafta içerisinde yaklaşık 4 oyunda aynı hatayı aldım. GTA 5'le başladı, sonra Witcher, sonra Gwent Card Game'de oyundan attı. Şimdi de Dead by Daylight da oyundan atıyor. Hepsi aynı oyuna girerken 5 saniyede hata vermeden oyundan atıyor. Process Monitor uygulamasından Dead by Daylight'ın hata raporunu oluşturdum. Logfile.rar

Çözüm
Güvenli internet olayını sağlayıcınıza sorun. Belki bir karışıklık olmuştur.

Onun dışında işletim sistemini güncellemenizi, Afterburner'ı kaldırıp oyuna tekrar girmenizi önerebilirim.
Bu sabah Dead by Daylight satın aldım ve yükledim fakat Steam üzerinden oyunu çalıştırdığımda oyun açılıyor ve giriş ekranında 5 saniye içerisinde oyundan hiçbir hata vermeden atıyor. Artık canıma tak etti çünkü son 2 hafta içerisinde yaklaşık 4 oyunda aynı hatayı aldım. GTA 5'le başladı, sonra Witcher, sonra Gwent Card Game'de oyundan attı. Şimdi de Dead by Daylight da oyundan atıyor. Hepsi aynı oyuna girerken 5 saniyede hata vermeden oyundan atıyor. Process Monitor uygulamasından Dead by Daylight'ın hata raporunu oluşturdum. Logfile.rar

@Bora Dere.

Hocam güvenli internet açıksa kapatarak deneyin Dead By Daylight ve GTA5'te sorun yapıyor.

Hocam güvenli internet açıksa kapatarak deneyin Dead by Daylight ve GTA 5'te sorun yapıyor.

Yaklaşık 1 ay önce TurkNet'e geçtim. TurkNet'e geçmeden önce D-Smart kullanıyordum. O zamanlarda hiçbir sıkıntı yoktu. Acaba TurkNet'e geçerken mi oldu? TurkNet'e geçerken güvenli internet kullanmayı istiyor musunuz diye sorduklarında hayır cevabını vermiştim.

Onun dışında işletim sistemini güncellemenizi, Afterburner'ı kaldırıp oyuna tekrar girmenizi önerebilirim.

Çözüm

Biraz önce TurkNet uygulamasından baktığımda güvenli internet kapalı gözüküyordu. Tekrardan kapalıya alınması için başvurdum ne olur ne olmaz diye. MSI Afterburner'ı da işlemci sıcaklığım için indirmiştim. İşlemcim aşırı ısınıyor oyunlarda, 80 derece falan olabiliyor. Acaba onun da bir etkisi olabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı