Dead by Daylight'ta "Oyun yanlış şekilde başlatıldı" hatası

RamenAdam

Decapat
Daha fazla  
Oyun bende bayağıdır vardı ve oynayabiliyordum sonra format atmam gerekti. Tekrar yükleyip açtığımda ise karşıma gelen yazı aynen şöyleydi "Oyun yanlış şekilde başlatıldı ve ilerlemeni doğru şekilde kaydetmeyebilir. Oyunu yeniden başlatmak sorunu çözebilir." tekrar açıp kapattığımda ise aynı hata ile yeniden karşılaştım. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
System32'deki D3dcompiler_43.dll'yi silip bu paketi yeniden kur. @RamenAdam hocam geri dönüş yaparsanız iyi olur, çünkü aktif olamayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
System32'deki D3dcompiler_43.dll'yi silip bu paketi yeniden kur. @RamenAdam hocam geri dönüş yaparsanız iyi olur, çünkü aktif olamayabilirim.
Hayır işe yaramadı hala aynı hatayı alıyorum

d3d8.dll ve d3d.dll dosyalarını da silip DirectX'i tekrar kur(o DLL'yi masaüstüne yedeğini al!)
bende d3d8.dll ve d3d.dll zaten bulunmuyor
Bende d3d8.dll ve d3d.dll zaten bulunmuyor

Ve DirectX uygulamasıni tekrar kurmama rağmen eksik doysa olmadığını söylüyor
hatanın sorununu buldum Abone olduğumuz internetin numarasını arayıp güvenli interneti kapatmalarını rica ediyoruz ve oyunu çalıştırdığımızda oyun oynanabilir bir hale geliyor(bunun sebebi türktelekom şiddet ve cinsellik içeren şeyleri engelliyor buda bazı şeylere erişimimizi kesiyor)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı