Dead Cells oyununda DirectX hatası

okanardal

Decapat
DirectX hatası veriyor sıkıldım artık üstelik verdikten sonra tam kralin eline gelmişim oyun yeniden başlıyor.
Bu da log.

Dosya olarak paylastiginiz hatayi görsel olarak atma imkaniniz yok mu? Dosyayi nasıl acacagimi bilmiyorum.

Tamamdır.

1660576061061.png

Diğer pler boş.

Buradaki kisi ekran karti sürücüsünü güncelleyerek cözmüs. Sizin sürücüleriniz güncel mi? Eklediginiz görseldeki hatayi aratinca söyle bir bilgiye ulastim.

"Radar, Microsoft'un bellek sızıntısı dedektörüdür, bu nedenle hata, bir uygulamanın/programın belleği düzgün şekilde işlemediğini gösterir."

Yani ne yapmam gerekiyor bellek sızıntısıysa.
Sürücüler güncel.
@reptile

Siz bir bakin olmazsa yardimci olmaya calisirim. Buradaki kisi de ayni sizin sorun yasadiginiz yerde sorun yasamis. Sorunun cözümünü videoda da göstermisler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Siz bir bakin olmazsa yardimci olmaya calisirim. Buradaki kisi de ayni sizin sorun yasadiginiz yerde sorun yasamis. Sorunun cözümünü videoda da göstermisler.

Olmadı ne yapabilirim?
Hocam bu arada garip bir şey oldu NVIDIA sürücüsünü tekrar kurim düzelebilir dedim önce Intel sürücüsünü yükle dedi Intel ise zaten yüklü ama ben Windows 10 kurunca gelen Intel sürücüsü zaten var ve ekran çalışıyor fakat o Intel sürücü denetim masasında yok Windows 10'u ise kurduğum nisan oldu oldu sürücüdemi sıkıntı olabilir.
O nisan ayları linuxdaydım nisanda yeni kurdum.
@reptile

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı