Dead Space 2 hata vermeden kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Jeffrey Dahmer

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisliği
Ekran kartı
4090
İşlemci
13900k
İndirim var diye satın aldım fakat oyunu açamadım bir türlü. Hata falan dahi vermiyor, direk çat diye kapanıyor.
Alta videosunu koydum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğim gibi bir de diğerinden deneyeyim farklı gmail de kullanayım hatta.
Çözülmesi için artık ne yapmam gerekiyorsa deneyeyim.

@reptile
Hocam bu arada size de sonsuz teşekkürler.
Hiç tanımadığınız birine sanki kendi sorununuzmuş gibi yardım ediyorsunuz.
Çok çok sağolun. :kalp:

Daha önce oluşturduğunuz tüm raporları silmeniz daha iyi olur. Sildikten sonra diğer bilgisayarlar üzerinden sıfırdan yeni bir rapor gönderebilirsiniz.

Hocam bu arada size de sonsuz teşekkürler. Hiç tanımadığınız birine sanki kendi sorununuzmuş gibi yardım ediyorsunuz.

Rica ederim.

@reptile
Hocam günaydın.
Dün kötü bir PC'de deneyeceğimi belirtmiştim. Denedim ve sonuç: Oyun açıldı :/
Ama sorun şu ki bu PC bu oyunu kaldırmaz. 40-50 FPS low ayarlarda belki verir belki vermez.
Diğer PC'lerde olmayıp da bu PC'de olan nedir acaba?
Güçlü PC'lerde niye açılmıyor ki bu oyun?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcinizin çekirdeklerini sınırlandırdıktan sonra bir de BIOS üzerinden Hyperthreading'i kapatıp dener misiniz? Olmazsa birkaç çözüm daha deneriz.
Tamamdır hocam. deneyince bilgilendireceğim sizi.

Denedim çalışmadı yine hocam maalesef :(

Son düzenleme:
Selam,

Birçok konuya göz attım fakat sorunu çözebilecek farklı bir çözüme ulaşamadım. Geç geri dönüş yaptığım için ise kusura bakmayın.
Yok sorun değil hocam.
Yapacak bir şey yok demek ki, bu sorun benim kaderim :D Bütün uğraşlarınız için de ayrıca teşekkür ederim.

Yok sorun değil hocam.
Yapacak bir şey yok demek ki, bu sorun benim kaderim :D Bütün uğraşlarınız için de ayrıca teşekkür ederim.
Kardeşim hallettin mi acaba? Bende dün dead space remake oynadım, dedim madem başladım oyunu bitireyim diye dead space 2 bir türlü açılmadı. Ben de 13600k, rtx 4080 var.

Düzeltme! Hala bu sorunu alan varsa eğer; Biostan işlemci çekirdeklerini 4 çekirdeğe düşürüp, sanallaştırmayı (hyper threading) kapatın oyun açılıyor. Eski oyunlar en fazla 4 ve 8 çekirdeği destekliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı