Çözüldü Dead Space Remake DirectX error hatası nasıl çözülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

ogiozi

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
rtx 3060 ti
Anakart
msi b560
İşlemci
i5 11400f
Resimde gördüğünüz gibi.
Fakat bu hatayı hemen almıyorum bir 10 15 dk oynadıktan sonra karşıma çıkıyor.
Oyun zevkimi öldürdü resmen.
Lanet olsun, oyuna para veriyoruz hatasız oynayalım diye.

Ekran görüntüsü 2023-06-25 171618.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynı hatayı almaktayım, Türkçe yama kurdum hata belki bundandır dedim sildim yeniden yükledim oyunu ama yok en fazla 15 dk oynayabiliyorum. Bu oyunu oynamak için EA Play aldım ama gerçekten rezillik, geçen ay yeni ekran kartı almıştım acaba sorun bununla mı ilgili diye düşündüm ama Elden Ring olsun CoD MW2 olsun Full ayarlarda sorunsuz oynamaktayım. Eğer çözümü bulabilirseniz paylaşırsanız çok sevinirim.

Tekrardan merhaba,
İnternetten araştırdıktan sonra NVIDIA ekran kartı sürümünü 531.79'a çekince ben de şu an sorun düzeldi gibi gözüküyor, yaklaşık 1 saattir oynuyorum ve hiçbir şekilde oyundan atmadı.
535.98 sürücüyü kur. Bu sorunu yaşayan bir çok kullanıcı için çözüm olmuş. Bende aynı sorunu yaşıyorum DLSS i açınca da sorun ortadan kalkıyor.

Her şey güncel
Silip bir daha yükledim her şeyi yaptım ayarları düşürdüm
Dls açtım belli bir zaman sonra gene oyun donup DirectX error hatasını alıyorum

Aynı hatayı almaktayım, Türkçe yama kurdum hata belki bundandır dedim sildim yeniden yükledim oyunu ama yok en fazla 15 dk oynayabiliyorum. Bu oyunu oynamak için EA Play aldım ama gerçekten rezillik, geçen ay yeni ekran kartı almıştım acaba sorun bununla mı ilgili diye düşündüm ama Elden Ring olsun CoD MW2 olsun Full ayarlarda sorunsuz oynamaktayım. Eğer çözümü bulabilirseniz paylaşırsanız çok sevinirim.

Tekrardan merhaba,
İnternetten araştırdıktan sonra NVIDIA ekran kartı sürümünü 531.79'a çekince ben de şu an sorun düzeldi gibi gözüküyor, yaklaşık 1 saattir oynuyorum ve hiçbir şekilde oyundan atmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Tekrardan merhaba,

Vallahi denemedım hatayı ala ala bitirdim oyunu :D
Bu arada oyun mükemmel idi EA Play Pro da oynadım
Bazen yarım saatte bir hat aalıyorum bazen 15 dk bir

Geri
Yukarı