Death Note çok mu iyi?

rzxeroz

Centipat
Yer
Konoha
Daha fazla  
Şu zamana kadar 150 tane anime serisi izleyip bitirdim ama en standart izlenen animeyi izlemedim ve ilginç bir şekilde spoiler yemedim tek bildiğim serinin yarısından sonra bozduğu. Neyse izlemeye değer mi son zamanlarda animelere olan ilgim ve isteğim azaldığı için tekrardan animelerden keyif almaya başlatacak bir seri mi?

Şu zamana kadar 150 tane anime serisi izleyip bitirdim ama en standart izlenen animeyi izlemedim ve ilginç bir şekilde spoiler yemedim tek bildiğim serinin yarısından sonra bozduğu. Neyse izlemeye değer mi son zamanlarda animelere olan ilgim ve isteğim azaldığı için tekrardan animelerden keyif almaya başlatacak bir seri mi?

Sonlara doğru bayıyor biraz ama izlemeye değer bence.

İzlerken zevk aldım mangasını da okudum. Yani öneririm. Çoğu kişinin ilk animesi aslında nasıl izlemedin bir de spoiler yemedin hocam :D bu işin sırrı nedir?

Değer. Özgün bir hikaye death note. Çoğu kült animeden kalitelidir. Sadece duyduğun gibi belirli bir yerden sonra hikaye bitmesi gereken yerde bitmeyip gereksiz uzuyor. Finali yine bir yere bağlıyorlar ama genel olarak bir kopukluk oluşuyor. Sonuç olarak iyidir death note.

Death Note benzersiz bir animedir ve bu konuda kendisini çok başarılı buluyorum, klişe animelere benzemez. İlk 27 bölümü (idi yanlış hatırlamıyorsam) başyapıttır, ve 27 bölümün 27'sinde de heyecanla izlediğim tek animedir. Her şeyiyle harika bir animedir.

İlk bölümden bıraktım. Bana vahşi batı filmleri gibi geldi. Kovboy bara girer 5dk bakışırlar ve yavaşça yürür 5 dakika da barmen ile bakışır ve bir içki söyler böyle devam eder. Aynı böyle geldi bana.

200+ anime izlemişimdir tek beğenemediğim ve izlemeyi ilk bölümden bıraktığım bir animedir.

Geri
Yukarı