Death Stranding deneyimim

psikolojik deli

Hectopat
Daha fazla  
Ben bu kadar kanser bir oyun görmedim. 5 saattir oynuyorum dağın tepesine tırmanmak ve sinematikten başka bir şey yok. Bir şeye başladığımda bitirmeden bırakmama huyu var bende, 40-50 saatlik oynanışı varsa şimdiden sileyim. Oyunu bitirenler söyleyebilir mi?

Ben bu kadar kanser bir oyun görmedim. 5 saattir oynuyorum dağın tepesine tırmanmak ve sinematikten başka bir şey yok. Bir şeye başladığımda bitirmeden bırakmama huyu var bende, 40-50 saatlik oynanışı varsa şimdiden sileyim. Oyunu bitirenler söyleyebilir mi?
Oyun yarısından sonra bambaşka bir hal alıyor. Bana da öyle gelmişti 10. Saatte felan. İlginç bir şekilde beni duygulandıran da bir oyun olmuştu. Bence bitirmelisin. Zaten ileride oynanışta çeşitleniyor.

İnan bana oyunun sonları öyle bir açılıyor ki, inanamazsın. Arap atı gibi oyun sonradan açılıyor.

Geri
Yukarı