Alien: Isolation deneyimim

Ben de bu oyunu çok seviyordum, ekran kartımı satmasaydım Twitch'te bu oyunu da oynamak isterdim :) Elinize sağlık bu arada, çok güzel anlatmışsınız.

Ben de bu oyunu çok seviyordum, ekran kartımı satmasaydım Twitch'te bu oyunu da oynamak isterdim :) Elinize sağlık bu arada, çok güzel anlatmışsınız.
Teşekkürler hocam.

Ben ilk oynarken silmiştim güzel değil diye bir oynadım saatler boyunca kalkmadım herhalde 6 30 saatti.😂
Şimdi remastered olan versiyonuna baktım çok almak isterim ama normal crysis'e göre ne gibi eksikleri var ilk ona da bakmam lazım. Far Cry tadı veriyor gibi geldi bana.

Grafikler falan konuda değişiklik yoktur ayrıca oyunun serisi: Crysis 1, 2, 3, warhead
Her oyunda bir karakterle yani 1 de takımdan olarak başlıyoruz 2 kişi ölüyor nomad karakterimizin adı 2 de prohet ayrıca 1'deki takım lideri idi 3 de de prohet warhead da pysco.

Grafikler falan konuda değişiklik yoktur ayrıca oyunun serisi: Crysis 1, 2, 3, warhead
Her oyunda bir karakterle yani 1 de takımdan olarak başlıyoruz 2 kişi ölüyor nomad karakterimizin adı 2 de prohet ayrıca 1'deki takım lideri idi 3 de de prohet warhead da pysco.
Oyunu bayağı beğendim ben küçükken bir oyun oynamıştım onla karıştırmışım o yüzden Crysis oyununu hep kötü hatırlıyordum şimdi inşallah alırım en kısa sürede. :)

Geri
Yukarı