Death Stranding DirectX 11 hatası veriyor

Kralsaday

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar başlıkta da belirttiğim gibi Death Stranding Steam versiyonunda DirectX 11 hatası veriyor erkan kartım GTX 780 Ti biliyorum DirectX 12 desteklemiyor. Horizon Zero Dawn oyununu açıyor acaba bu oyunu açması için bir çözüm var mıdır? Sistemim 4790K işlemci GTX 780 Ti 650 Watt güç kaynağı 16 GB RAM.

Gtx 700 serisi donanım olarak desteklemiyor fakat yazılım olarak nvidia halen destek vermekte DirectX 12 destekli oyunları oynayabilirsiniz sürücü güncelleyip uyumluluk modunda açmayı deneyin hocam.

Son düzenleme:
Hocam, GTX serisine DX 12 desteği veriliyor. Sürücüyü güncel tutun. Buradan DirectX indirebilirsiniz.

Kartınızın DX 11 desteği var, dendiği gibi sürücülerinizi güncelleyin. Yine düzelmezse rapor paylaşın.

Gtx 700 serisi donanım olarak desteklemiyor fakat yazılım olarak nvidia halen destek vermekte DirectX 12 destekli oyunları oynayabilirsiniz sürücü güncelleyip uyumluluk modunda açmayı deneyin hocam.
Uyumluluk modu ne yapacağım güncel surucum su an
Hocam, GTX serisine DX 12 desteği veriliyor. Sürücüyü güncel tutun. Buradan DirectX indirebilirsiniz.
Microsoft un kendi sitesinden indirmistim ama gene olmamıştı farklı bir çözüm yolu varmı ya da patch mi bekleyeceğim

Kartınızın DX 11 desteği var, dendiği gibi sürücülerinizi güncelleyin. Yine düzelmezse rapor paylaşın.
Güncel zaten nasil rapor paylaşacağız hatayi aynen paylasirim
Bahsettiğim raporu paylaşın.
Nasil

Yeni konular

Geri
Yukarı