Sürprizbozan Death Stranding Göl Düğüm Şehri'ndeki görev nasıl yapılır?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Paul WalkeR4

Hectopat
Yer
Karaman
Daha fazla  
Merhahabalar arkadaşlar Death Stranding oyunun da 23 nolu sipariş kısmında kaldım dediği bölgeye gidiyorum fakat sistem sunucusunu bulamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• resim_2023-11-29_201657070.png
    resim_2023-11-29_201657070.png
    642 KB · Görüntüleme: 43
Oynayalı uzun süre oldu da o düşman outpostlarının biri işaretli olmalı. Oraya gidip posta kutusundan da sunucuyu almanız gerekir.

Oynayalı uzun süre oldu da o düşman outpostlarının biri işaretli olmalı. Oraya gidip posta kutusundan da sunucuyu almanız gerekir.

Posta kutularının neredeyse hepsine baktım buga falan mı girdi cidden ya.

Şu anda Full Game play videosu izledim ve evet buga girmiş maalesef gözükmüyor bende.

Oyuna girip bir şeyi kontrol ettim görevin verildiği ilk savede sistem sunucusu var fakat ben neredeyse 4 saat oynadım yolları tamamladım komple eski save gerimi dönmem lazım cidden.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı