Death Stranding keyif vermiyor

Almayı düşünüyordum bende o kadar sıkıyor mu gerçekten.

Hikaye çok uzun görünüyor, güzel de. Aslında beni de tam tersi oyunun başı sıkmadı ama sonrası kargolar yağmur gibi yağıyor. Biraz hikayeye odaklanayım diyorum ıvır zıvırla uğraşmak bunaltıyor. Yarın biraz daha oynayacağım yan görevler falan kalsın.

Oyunu daha oynamadım ve spoiler olmasın diye izlemedim ama tahminimce oyunda uzun yollar yürüyoruz. Eğer öyleyse arkaya veya varsa 2. ekranına bir video açabilirsin. Mesela Can Sungur'un yatay bakış, ateş meclisi, hesoyam gibi videoları buna çok uygun.

Oyunu daha oynamadım ve spoiler olmasın diye izlemedim ama tahminimce oyunda uzun yollar yürüyoruz. Eğer öyleyse arkaya veya varsa 2. ekranına bir video açabilirsin. Mesela can Sungur'un yatay bakış, ateş meclisi, hesoyam gibi videoları buna çok uygun.

Tam tersini düşünüyorum bende oyunun olayı zaten atmosferi ve müzikleri chill şekilde dünyanın içinde kendini norman reedus gibi hissederek oynamak daha zevkli olur bence.

Tam tersini düşünüyorum bende oyunun olayı zaten atmosferi ve müzikleri chill şekilde dünyanın içinde kendini norman reedus gibi hissederek oynamak daha zevkli olur bence.
Evet. Bu oyunun temel mekaniği, ana olayı bu çünkü. Arkaya video açıp bir yandan onu izlersen bir anlamı kalmaz. Zira oyunun büyük bir kısmında yürüyorsun bunu yaparken video izlersen ne anlamı kaldı o oyuna verdiğin paranın?

Hikaye çok uzun görünüyor, güzel de. Aslında beni de tam tersi oyunun başı sıkmadı ama sonrası kargolar yağmur gibi yağıyor. Biraz hikayeye odaklanayım diyorum ıvır zıvırla uğraşmak bunaltıyor. Yarın biraz daha oynayacağım yan görevler falan kalsın.
Herkesin seveceği türde bir oyun değil ben çok sevmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı