Death Stranding Ücretsiz Oldu

Evet. Bu gidişle yemeye de devam eder.

@Turbooo sen ne anlatıyorsun? Bedava oyun veriyor diye yaptığı hatayı göz ardı edecek değiliz. O zaman dağıtmasın kardeşim.

Alma kardeşim bu kadar basit. Platformu sil ve konu başlıklarına müdahil olmayın. Hem rahatlarsın biraz. Sinirlenmezsin sağlığın için de iyi olur.

Konuyu geniş şekilde ele almaya çalışın. Epic Games bu işi ölmüşlerin ruhuna yapmıyor. Belirli bir pazar payı elde etmek için kullanıcıları kendi platformuna yönlendirmek istiyor. Haliyle bu platformu seçecek kişinin belirli bir standart beklentisi de olacaktır. Siz spesifik bir oyun sunulurken "elimde kalmadı, hata oldu, kusura bakma" denerek farklı bir versiyonunu sunmasını mantıklı buluyor musunuz? Maç devam ederken kuralları değiştirmek gibi bir şey.

Son düzenleme:
O zaman verdiği oyunu değiştirmeyecek kardeşim, millet o sürümü ve diğer sürümünü alıyorken ben neden sadece bir sürümünü alıyorum? Cevap yazacağım konuyu da size soracak değilimdir herhalde. Babasının hayrına dağıtmıyor bu oyunları, Epic verdiği bedava oyunlar sayesinde tanındı. Bu rezil ve kullanışsız launcheri kimse çekmez verdiği bu oyunlar olmasa.

Alma kardeşim bu kadar basit. Platformu sil ve konu başlıklarına müdahil olmayın. Hem rahatlarsın biraz. Sinirlenmezsin sağlığın için de iyi olur.
Asıl bu sözünü ettiğiniz şekilde "çocukça" bir laf oluyor. Bir şeyleri eleştirmek kimseyi alim yapmaz, kimseyi de mızmız göstermez.

Bedava oyun vermiş hâlâ konuşuyorsunuz. Gidip Steam'den güvenerek 200TL'ye alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsanlarda kutuplaşma hastalığı var gerçekten. Güya bir hata oldu diye insanların bir kısmı DC versiyona sahipken, diğerlerinin olmamasına tepki verilmesi niye insanlara bu kadar dokunuyor anlamadım. Gayet haklı bir tepki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…