Death Stranding Ücretsiz Oldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Death Stranding Director's Cut Ücretsiz

Epic Games Store tarafından hediye edilen en yeni oyun oyuncuları oldukça memnun edecek cinsten. Platformun vermiş olduğu son ücretsiz oyun olan Death Stranding, kütüphanenize katılmayı bekliyor. 49 TL değerindeki oyun, Metro: Last Light Redux’un yerini almış durumda. Bu arada platformun başlangıçta yanlışlıkla Director’s Cut sürümünü verdiğini ancak daha sonra değişiklik yaptığını belirtelim. Kıyamet sonrası Amerika […]

Devamı: Death Stranding Ücretsiz Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Epic Games yaptığı hata sayesinde iki tane oyunu bedava vermiş oldu, oyunu almayı düşünüyordum. Bedava olmasına sevindim fakat Director's Cut sürümünü alamadık ve alamayanlar için de haksızlık oldu. Epic'e güven olmayacağını da tekrardan görmüş olduk.

Epic Games yaptığı hata sayesinde iki tane oyunu bedava vermiş oldu, oyunu almayı düşünüyordum. Bedava olmasına sevindim fakat director's cut sürümünü alamadık ve alamayanlar için de haksızlık oldu. Epic'e güven olmayacağını da tekrardan görmüş olduk.

Yapılan bir hata ile güvensizliğin ne alakası var anlayamadım?

İmkanı/bütçesi olanların oynamadan önce Director's Cut'a yükseltmesini öneririm. Yeni hikaye görevleri, haritada değişiklikler, yeni ekipman seçenekleri vs ile çok daha keyifli bir oyun. Yükseltmesi şu an indirimli bildiğim kadarıyla.

Epic Games yaptığı hata sayesinde iki tane oyunu bedava vermiş oldu, oyunu almayı düşünüyordum. Bedava olmasına sevindim fakat Director's Cut sürümünü alamadık ve alamayanlar için de haksızlık oldu. Epic'e güven olmayacağını da tekrardan görmüş olduk.
Süreci doğru şekilde yönetemedikleri görülüyor.

Yapılan bir hata ile güvensizliğin ne alakası var anlayamadım?
Devasa bir oluşumun böylesine acemice bir "hata" yapması normalleştirilemez. Oyun meraklılarını çekmek için ücretsiz oyun dağıtıyorsunuz. Yoğunluk olacağını biliyorsunuz. Ancak "hata" adı altında bir şekilde yoğunluğa takılmayan üyelere üst seviye ürün sağlıyorsunuz. Makul duruyor mu sizce?

@LAglace en basitinden bir tane teknolojik ürün indirime giriyor, herkes indirimli fiyattan alıyor ve sen alacağında da indirimsiz halinden alıyorsun. Sonrasında firmaya sorduğunda da yanlış ürünü indirime koyduk, indirime girmesi gereken ürün bu değildi derse ne hissedersin ve bir daha o firmadan alışveriş yapar mısın? Bunu cevaplandırabilirsen cevabı içinde saklı.

Dostlar ben geri sayım biter bitmez oyunu directors cut olarak aldım, şu an dışarıda olduğum için kontrol edemiyorum, aldığım oyunu geri çektiler mi yoksa kaldı mı hesapta? Ona göre normal versiyonu alayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Milletin öyle kafası var ki epic games bugünden itibaren sırayla elden ring, god of War, uncharted, rdr2 gibi oyunları bedava verse yine bir kılıf takacaklar ona üzülüyorum. Adam bedava oyun veriyor evinde bedava oyun alan 13 yaşındaki çocuk platforma laf atıyor. Düşünebiliyor musunuz bir tarafta kaç milyon dolarlık platform bir tarafta 18 yaş altı çocuklar. Bu şirket bu cocuklardan trip yiyor.

Geri
Yukarı