Death Stranding'in çilesine katlanılır mı?

fuliurs

Decapat
Daha fazla  
Oyun kesinlikle aşırı baydı para verip aldım diye oynayıp bitireyim dedim ama hiçbir oyunda bu kadar kasılmadım. Oyun beni sil diye uğraşıyor sanki sadece yürüyorum. Anlamsız 5dk fazla uzun ara sahneler yüzünden 30 saattir yürümek güzel gelmeye başladı. Oyun kendi başına bir şey yaptırmıyor robot gibi oynuyorsun başka yoldan gideyim dağa çıkayım diyorum olmuyor. Kargo hasarı artıyor. Sonu güzel mi bu çileye katlanılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic ücretsiz verdiği için oynamıştım, 7 8 saat filan oynadım. Bir yerden sonra motor verdi ama sıkılmıştım çoktan ki motor sürmesi de zevkli gelmedi çok. Ama atmosferi güzeldi oynadığım 6 7 saat huzur verdi atmosfer.

ben bitirdim oyunun ikinci yarısına kadar çok fazla bayıyor fakat kargo mekaniğine eğer alışabilirseniz bir müddet sonra hayatta kalmaya çalışmak yanlızlık ile boğuşmak insana iyi hissettiriyor son kısımlara doğru aşırı sakız gibi uzadığını düşünüyorum

Ben bitirdim oyunun ikinci yarısına kadar çok fazla bayıyor fakat kargo mekaniğine eğer alışabilirseniz bir müddet sonra hayatta kalmaya çalışmak yanlızlık ile boğuşmak insana iyi hissettiriyor son kısımlara doğru aşırı sakız gibi uzadığını düşünüyorum

Kaç saat daha oynamalıyım bitmesi için sizce değer mi bayağı baydı bitmeden de silmek istemiyorum.

Epic ücretsiz verdiği için oynamıştım, 7 8 saat filan oynadım. Bir yerden sonra motor verdi ama sıkılmıştım çoktan ki motor sürmesi de zevkli gelmedi çok. Ama atmosferi güzeldi oynadığım 6 7 saat huzur verdi atmosfer.
Ben oyunu kafama tabanca dayanmış gibi bitirdim en sonunda oyun bitince emekli olmuş gibi sevindim. Oyunun atmosferi, hikayesi ve grafikleri tek artısı oynanış kısmı dayanılmıyor cidden bayat ekmek gibi.

Sıkıla sıkıla 21 saat 38 dakika oynamışlığım var ve hala 5.bölümdeyim. Bıraktım oyunu. Ara sahneleri gereksiz uzun ve aşırı tekrara sarıyor oyun.

Oyun kesinlikle aşırı baydı para verip aldım diye oynayıp bitireyim dedim ama hiçbir oyunda bu kadar kasılmadım. Oyun beni sil diye uğraşıyor sanki sadece yürüyorum. Anlamsız 5dk fazla uzun ara sahneler yüzünden 30 saattir yürümek güzel gelmeye başladı. Oyun kendi başına bir şey yaptırmıyor robot gibi oynuyorsun başka yoldan gideyim dağa çıkayım diyorum olmuyor. Kargo hasarı artıyor. Sonu güzel mi bu çileye katlanılır mı?

Yüksek puanlı kişilerle köprü bağlantıları yap, adamlar en ummadığın yere yapılar kuruyor hayatın kurtuluyor.
Ben sevmiştim fakat bitsin diye oynamadım, tırmanıp keşfetmek zevkli geldiği için oynadım.

Geri
Yukarı