DeathAdder Elite alınır mı?

Bütçe
420

alienenver71

Hectopat
Daha fazla  
Şu an DeathAdder 3500 kullanıyorum, elime gayet rahat oturuyor. Başka öneriniz varsa bütçem 420 civarı.

Fare.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba banggod üzerinden MK61 alabilirsin çok güzel duruyor :)
Arkadaş fare önerisi istiyor.

DeathAdder Elite yerine DeathAdder V2 öneririm.

Son düzenleme:
Hocam benden size bir öneri Elite modelini almayın derim. Neden almayın diyorum 100₺'ye çok daha iyisini alabiliyorsunuz.

100₺ daha fazla vereceksiniz belki ama içinde piyasada bulunan en iyi sensöre sahip ürünü almış olacaksınız. Daha da üstü yok sensörler arasında.

DeathAdder 3500 herhalde BİM'de satılmış olan model. Eski olsa da rahat ben seviyorum 2 senedir yarı yolda bırakmadı.

Bütçen varsa Deathadder V2 öneririm. İncelemem:

Hocam benden size bir öneri Elite modelini almayın derim. Neden almayın diyorum 100₺'ye çok daha iyisini alabiliyorsunuz.

100₺ daha fazla vereceksiniz belki ama içinde piyasada bulunan en iyi sensöre sahip ürünü almış olacaksınız. Daha da üstü yok sensörler arasında.

DeathAdder 3500 herhalde BİM'de satılmış olan model. Eski olsa da rahat ben seviyorum 2 senedir yarı yolda bırakmadı.
V2'nin o kadar guzel ozelligi var gidip de sensoru icin oneriyorsunuz ya su fareyi icim sizliyor. Elite modelinin sensoru de zaten yeterince iyi, farki olusturan sey sensor degil.

V2'nin o kadar guzel ozelligi var gidip de sensoru icin oneriyorsunuz ya su fareyi icim sizliyor.

Maalesef forumda önerilen her ama her fare, sırf sensörü için öneriliyor. Ergonomi ve tutuş şekli, ağırlık ve kullanım konforu maalesef eskisi kadar ön planda değil.

Bu nedenle sensörü, güncel modeller kadar iyi olmasa da (kağıt üstünde), oldukça konforlu ve rahat olan fareler heba oluyor.

Geri
Yukarı