DeathAdder V2 baş parmak kısmında titreme

Elektrik akımına maruz kalıyosunuz belli ki. Sağlık açısından kullanmamanız daha doğru olur.

Bu yorumun sebebini anlamadım ama benim durumumda yanlış olduğunu belirtmem gerek, bu modelde bu şikayetlerin çok fazla kişide olduğunu gördüm. Büyük ihtimalle kronik sorunlu bir fare.

Bu yorumun sebebini anlamadım ama benim durumumda yanlış olduğunu belirtmem gerek, bu modelde bu şikayetlerin çok fazla kişide olduğunu gördüm. Büyük ihtimalle kronik sorunlu bir fare.
Hocam tekerlekte de ses sorunu var mı yukarıya doğru ittirince? Aşağı ile yukarının sesi birbirini tutmuyor.

Hayır bende tekerlekte sorun yok, nereden aldınız acaba siz.
İtopya'dan aldım. Bu tekerlek sorununu yaşayan reddit'te vs. çok kullanıcı var. Razer kontrol etmiyor mu nedir bilemiyorum artık. İtopya'ya ve Arena Bilgisayar'a yazdım. Eğer halledilmezse Razer'ın kendisiyle halledeceğim. Satıcı yardım etmezse bize dönüş yapın dediler.

elin hiçbir sorun yokken olduğu yerde titreşiyorsa sebebi elektrik akımıdır. hiç çarpılmadınız sanırım. ben dediğinizden o hissi çıkardım ya da siz durumunuzu tam ifade edemediniz

Herkes bu farenin sorunlarından bahsediyor. Alırken korka korka aldım hiçbir sorun çıkmadı bende. Bütün şansımı burada kullandım sanırım. Size tavsiyem çok rahatsız edici bir şeyse ve ambalajlarına zarar vermediyseniz 14 günlük iade hakkınızı kullanın.

Geri
Yukarı