DeathAdder V2 neden çok öneriliyor?

Bütçe
685
Sensör iyi, Switch'ler iyi, skatez iyi, kablo iyi, yazılım desteği iyi, palm tutuş için rahat. Kısaca iyi bir fare.

Nasıl kendi ürettiği razer™ focus+ piyasanın en iyisi oluyormuş onu anlayamadım bunu kaynak olarak atar mısın bana? Fanboyluk yapmaya gerek yok.

1. Kendi üretmiyor, Pixart ile birlikte geliştirilmiş PMW3399'un Razer tarafındaki adlandırılması.
2. 650 IPS.
3. 50 g
4. 20k DPI.
Fanboyluk?

Nasıl kendi ürettiği razer™ focus+ piyasanın en iyisi oluyormuş onu anlayamadım bunu kaynak olarak atar mısın bana? Fanboyluk yapmaya gerek yok.

@hadwiger hocam açıklar mısınız arkadaşa?

Sensör iyi, Switch'ler iyi, skatez iyi, kablo iyi, yazılım desteği iyi, palm tutuş için rahat. Kısaca iyi bir fare.

1. kendi üretmiyor, pixart ile birlikte geliştirilmiş pmw3399'un Razer tarafındaki adlandırılması.
2. 650 IPS.
3. 50 g
4. 20k DPI.
Fanboyluk?

Çok sağ olun hocam arkadaşı bilgilendirme için. Direkt fanboy deyip çıktı :ROFL:

Bosluk olayı ne bilmiyorum.

Hocam mesela sağ tıka parmağınızı koyduğunuzda sağa sola oynayabiliyormuş. Hatta siz sadece parmağınızı koyup basmasanız bile tuşa basıyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
@hadwiger hocam açıklar mısınız arkadaşa?

Çok sağ olun hocam arkadaşı bilgilendirme için. Direkt fanboy deyip çıktı :ROFL:

Hocam mesela sağ tıka parmağınızı koyduğunuzda sağa sola oynayabiliyormuş. Hatta siz sadece parmağınızı koyup basmasanız bile tuşa basıyormuş.
bende bu olay yok hocam

1. kendi üretmiyor, pixart ile birlikte geliştirilmiş pmw3399'un Razer tarafındaki adlandırılması.
2. 650 IPS.
3. 50 g
4. 20k DPI.
Fanboyluk?

Bu sıralamayı yapan arkadaşlar tek tek denemiş mi? IPS/Ağırlık oranına göre listeleme yapmışlar kendilerine göre kime göre neye göre?

Siz ne zaman aldınız hocam? Üstte hocamız ilk üretim modellerde var sanırım demişti ondan sordum.

Ben 1.5 sene önce almıştım ve sol tıkta o sorun olduğu için iade etmiştim. Bir de yakın zamanda İtopya'da indirimdeyken almıştım onda da sağ tıkta aynı sorun var. İndirimde aldığım için iade etmedim kenarda yedek olarak duruyor.

Bu sıralamayı yapan arkadaşlar tek tek denemiş mi? IPS/Ağırlık oranına göre listeleme yapmışlar kendilerine göre kime göre neye göre?
Ya sen niye laf atma peşindesin ikide bir?

Ben 1.5 sene önce almıştım ve sol tıkta o sorun olduğu için iade etmiştim. Bir de yakın zamanda İtopya'da indirimdeyken almıştım onda da sağ tıkta aynı sorun var. İndirimde aldığım için iade etmedim kenarda yedek olarak duruyor.
Hocam çok rahatsız ediyor mu?

Teknik verileri göre, bilimsel verilere göre. O ağırlık olan g değil. Kaç G'lik bir ivmeyi algılayabileceği.

Dostum attığın link bir kuruluş veya firma değil şahsi bir kişinin kendi gözlemleri sonucu oluşturduğu liste hakkında kısmını okudun mu bilmiyorum ama CPI değerine göre sıra falan vermiş adam bu liste şaka mı?

Geri
Yukarı