DeathAdder V2 Pro alternatifleri

KenanBulutE

Hectopat
Arkadaşlar bu aralar mouse arayışındayım, ucuz pahalı her mouse araştırıyorum. Sizce DeathAdder V2 Pro rakibi veya alternatifi olarak hangi farelerdir? Bu sensör işlerinin abartıldığını düşünüyorum ama focus+ ile focus 30k Pro sensör arasında nasıl bir fark vardır? Şu an 3389 sensörlü Delux M800 kullanıyorum, DeathAdder V2 Pro alsam çok mu fark göreceğim?

Hocam sensörler arası farkı hissetmek imkansız neredeyse cidden. Razer gene bir tık iyi hadi bu konuda çünkü piyasanın en iyi sensörlerini anlaşmayla hep kapıp, özelleştirip öyle koyuyorlar farelerine. -pixart ile anlaşmaları var- 3389 bir tık daha eski kalıyor ancak ona kıyasla bile fark hissetmezsiniz yani. Benim önerim dav2 pro çok ağır bir fare olduğundan darmoshark m3 almanız, onda da 3395 sensör var yani deathadder v2 pro ile aynı. (focus+ sensör, 3395 sensörünün razer tarafından geliştirilmiş halidir) Ondan da iyisi zaten 30k pro sensör ki bu ikisi arasında farkı hissedecek adam yoktur bu dünyada.

Hocam sensörler arası farkı hissetmek imkansız neredeyse cidden. Razer gene bir tık iyi hadi bu konuda çünkü piyasanın en iyi sensörlerini anlaşmayla hep kapıp, özelleştirip öyle koyuyorlar farelerine. -PixArt ile anlaşmaları var- 3389 bir tık daha eski kalıyor ancak ona kıyasla bile fark hissetmezsiniz yani. Benim önerim dav2 Pro çok ağır bir fare olduğundan Darmoshark M3 almanız, onda da 3395 sensör var yani DeathAdder V2 Pro ile aynı. (focus+ sensör, 3395 sensörünün Razer tarafından geliştirilmiş halidir) ondan da iyisi zaten 30k Pro sensör ki bu ikisi arasında farkı hissedecek adam yoktur bu dünyada.

Zamanında bir internet kafede kablolu V2 denemiştim, çok hoşuma gitmişti, kendi kendime dedim ki bu fareyi kesin almalıyım. Şimdi nasip oldu, normalde V3 Pro alacaktım ama 200 lira zam gelmiş. Darmoshark ilk ön siparişlere geldiği zaman araştırmıştım, malzeme kalitesi kötü diyorlardı. Bu arada dün düşündüm de 90 gram gerçekten çok mu ağır diye, gittim elimde ki 150 gramlık mouse taktım biraz oynadım daha iyi geldi, sanki daha kontrollü oynuyormuşum geldi. Kısaca ağırlık etkenini aradan çıkartırsak V2 Pro alayım mı? Bunada zam gelmeden artık bir fareye karar vermem gerekiyor hocam.

Zamanında bir internet kafede kablolu V2 denemiştim, çok hoşuma gitmişti, kendi kendime dedim ki bu fareyi kesin almalıyım. Şimdi nasip oldu, normalde V3 Pro alacaktım ama 200 lira zam gelmiş. Darmoshark ilk ön siparişlere geldiği zaman araştırmıştım, malzeme kalitesi kötü diyorlardı. Bu arada dün düşündüm de 90 gram gerçekten çok mu ağır diye, gittim elimde ki 150 gramlık mouse taktım biraz oynadım daha iyi geldi, sanki daha kontrollü oynuyormuşum geldi. Kısaca ağırlık etkenini aradan çıkartırsak V2 Pro alayım mı? Bunada zam gelmeden artık bir fareye karar vermem gerekiyor hocam.
Ağırlık önemli değilse v2 pro çok iyi evet. Ben hızlı fare seviyorum ama yüksek sensle ağır fare de kullanılır gibi. Darmoshark'ı güncellediler bayağı şu anda iyi gayet ve hmm. Kablolu deathadder v3 de dünyadaki en iyi faredir bu arada ama artık kablodan baydıysanız ya dav2 ya da darmo shark o zaman hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı