DeathAdder V3 Pro vs DeathAdder V2 Pro vs Viper V2 Pro

Bütçe
3000
Şarjı yazdığına göre 90 saat gidiyor, ben kullanmaya başlayalı 4 5 gün oluyor. İlk geldiği için %60 şarjı vardı, şu an %30 kalmış. %20 civarina gelince şarja takarım muhtemelen. Gecikmeye dair hiçbir şey yok. Malzeme kalitesini beğendim, hafiften böyle pürüzlü bir yüzeyi var benim oldukça hoşuma gitti. Gıcırdama gibi sorunlarda yok. İlk aldığın zaman Razer Synapse uygulamasını yükleyip istediğin gibi kullanabilirsiniz.
Yılan yılan, güle güle kullanın. Umarım sorun yaşamam.

3 civarina aldım. Genelde internet fiyatlarıyla 50 100 lira fark veriyorlar. 2 gün önce Trendyol 2600 2700 civarına satıyordu. Takip edin bence.

Teşekkür ederim hocam. O indirimi bende gördüm ama elimde para yoktu. Bende DeathAdder V2 var zaten indirime girene kadar beklerim sorun yok.

Hocam ben yıllardır kablolu kullanıyorum, kablosuzu deneyimlemek istiyorum ve günlerdir model araştırıyorum. Razer bir ürün daha önce kullanmadım o yüzden tereddütlerim var, sonuçta vereceğimiz ücret çok ucuz değil ancak kalite istiyorsan keseyi açman şart.
Hocam aktif olarak Deathadder v2 x Hyperspeed mouse kullanıyorum usb ile değil bluetooth ile bağlıyorum laptopuma ve fps oyunlarında asla sırıtmıyor. Kesinlikle önerimdir ayrıca size razer gold da hediye ediyor mouseu taktığınız zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı