DeathAdder V2 vs G403

yiyoruz

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Razer DeathAdder V2 Mini kullanmaktayım son zamanlarda elime para geçti ve daha iyi bir fare almak istiyorum. masam küçük monitör de çok alçakta kaldığı için altına kitap koyuyorum oyun oynarken farenin kablosu kitaplara çarpıyor bu sebepten kablosuz farelere bir bakındım ve bütçeme uygun olarak G304'ü buldum almaya niyetlenlendim ki DeathAdder v2'yi gördüm .söylediğim gibi kablolu fareler bana biraz sıkıntı çıkartıyor ama insanlar bu fareyi çok övüyor G304 ile arasında ne kadar fark var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, Razer DeathAdder V2 Mini kullanmaktayım son zamanlarda elime para geçti ve daha iyi bir fare almak istiyorum. masam küçük monitör de çok alçakta kaldığı için altına kitap koyuyorum oyun oynarken farenin kablosu kitaplara çarpıyor bu sebepten kablosuz farelere bir bakındım ve bütçeme uygun olarak G304'ü buldum almaya niyetlenlendim ki DeathAdder v2'yi gördüm .söylediğim gibi kablolu fareler bana biraz sıkıntı çıkartıyor ama insanlar bu fareyi çok övüyor G304 ile arasında ne kadar fark var?
Oyun mouse'u olarak kullanılır genelde razer deathAdder bir de biraz yüksek seslidir rahatsız etmez diyorsan alabilirsin diğer mouse hakkında bilgim pek yok.

1 sene v2 kullandım. En büyük özelliği bence tıklama hızı. Bu gerçekten çok güzel ve çok hızlı çalışıyor ve Sensor kalitesi inanılmaz iyi 650ips 20k . Logitech ise 12k ve 200 ips. 2 ürün arasında bence büyük bir fark var. Fakat el boyutunuz ve tutuş şekliniz burada önemli rol oynuyor. El uzunluğunuz 19 cm üzeri ise V2 öneririm ve memnun kalırsınız sensör kalitesi ips ve g olarak sizi uzun yıllar götürür.

1 sene V2 kullandım. En büyük özelliği bence tıklama hızı. Bu gerçekten çok güzel ve çok hızlı çalışıyor ve sensor kalitesi inanılmaz iyi 650IPS 20k. Logitech ise 12K ve 200 IPS. 2 ürün arasında bence büyük bir fark var. Fakat el boyutunuz ve tutuş şekliniz burada önemli rol oynuyor. El uzunluğunuz 19 cm üzeri ise V2 öneririm ve memnun kalırsınız sensör kalitesi IPS ve g olarak sizi uzun yıllar götürür.

Cevabınız için teşekkürler hocam. Çok büyük ihtimal v2 alacağım monitör için başka bir çözüm bulmam gerek artık yapacak bir şey yok 😁

Geri
Yukarı