DeathAdder V2 vs Zowie EC2-a vs G PRO Wireless

Berat Emir34

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Büyük sıkıntı içerisindeyim. Şaka bir yana yardımınıza ihtiyacım var. Aklımda Razer DeathAdder V2 veya Zowie EC2-a almak var. Fakat kalbimden geçen Logitech G PRO Wireless. Gerçekten bayağı istiyorum o fareyi, fakat elime küçük gelir diye de bulaşmak istemiyorum. Ama gerçekten kablosuz fare kullanmak istiyorum artık. Sizce ne yapmalıyım? Elimin boyutu, boy 18 en 8,5 9 falan. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Deathadder V2 kullanıcısıyım. Kablosu gerçekten yok gibi. Online oyunlarda kablodan dolayı mouse'u istediğim yere çevirememe, istediğim hareketi yapmama herhangi bir şekilde engel olmadı. Bir çok mouse kullandım (plastik ve örgü kablolu) hepsi masa yapımdan dolayı sürekli kablosu bir yerlere takılıyodu, Deathadder V2'de bunu yaşamadım.

Surdan ekleyip farkli acilardan gorebilirsin yan yana veya üst üste boyut olarak aradaki farklari.

Kral G PRO hiç de küçük gibi durmuyor burada. Galiba G PRO alacağım. Çok sağ ol bu arada.
DeathAdder V2 kullanıcısıyım. Kablosu gerçekten yok gibi. Online oyunlarda kablodan dolayı fareyi istediğim yere çevirememe, istediğim hareketi yapmama herhangi bir şekilde engel olmadı. Bir çok mouse kullandım (plastik ve örgü kablolu) hepsi masa yapımdan dolayı sürekli kablosu bir yerlere takılıyordu, DeathAdder v2'de bunu yaşamadım.

Evet da v2'yi araştırırken kablosunun çok hafif olduğu dikkatimi çekmişti. Ya G PRO ya da DA alacağım. Zowie'yi eledim.
Bir şey daha eklemek istiyorum. Ben Valorant oynuyorum ve oyundayken yanlışlıkla ara sıra sol tıka basıyorum. Gerçekten büyük bir problem. Aktif olarak kullandığım mouse xtrfy m4. Razer da v2'nin Click'leri çok hafifmiş. Çoğu yerde öyle gördüm. Benim için bir eksi bir özellik.

Son düzenleme:
@Berat Emir34 Deathadder Elite'e göre daha hafif evet ( daha önce kendim kullanmadım, arkadaşım vasıtasıyla geçen hafta bir kaç dakikalığına kullanma şansım oldu) ama ben dediğiniz gibi bir problem yaşamadım. Kendiniz denemeniz lazım ki anladığıma göre yanlışlıkla basmanızın sebebi vücut tepkimeleri ya da alışkanlık olabilir. Böyle bir soruna çare olan mouse bilmiyorum, kendinizde aşmanız gerekebilir.

Deathadder kullanıyorum, öneririm. İncelememin belki faydası olur:
Zowie fareler Türkiye'de aşırı pahalı. Halbuki dünyada tutulmasının sebebi fiyat/performans ürünü olması.

Tutuş şekliniz palm ise V2 alabilirsiniz, claw ise M42 ve XM1r vardı kablolu kaliteli olarak. Onun dışında G PRO hangi tutuş için bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı