Zowie EC2 vs DeathAdder V2

Çünkü çok kaliteli hafif ve bir sürü her el tipine uygun model mouse üretiyorlar.
Malzeme kalitesi iyi değil, kullandığı sensör rakiplerine nazaran kötü. Birde her el tipine diyorsun, claw tutan biri xm1r yerine neden zowie alsın? Deathadder V2 palm için çok iyi mouse sırf palm tutuş için alınabilir.

Malzeme kalitesi iyi değil, kullandığı sensör rakiplerine nazaran kötü. Bir de her el tipine diyorsun, claw tutan biri XM1r yerine neden Zowie alsın? DeathAdder V2 palm için çok iyi mouse sırf palm tutuş için alınabilir.

Hocam hayatınızda kaç kere evinde Razer mouse kullanan bir FPS oyuncusu gördünüz? Şu an 2 seçenek var bunların dışında FPS oyunları için başka mouse ne alınıyor ne öneriliyor. 1 Logitech G PRO 2 de Zowie serisi. FPS oyuncularının %99'u bu 2 modeli kullanıyor evlerinde.
Sebebini kimse bilmez bunun belki marka olduğu için belki eskiden beri kullandığı için belki alışkanlıkdan belki daha rahat olduğu için onlarca sebebi olabilir ama bunu kullanıyorlar.

Hocam hayatınızda kaç kere evinde Razer mouse kullanan bir FPS oyuncusu gördünüz? Şu an 2 seçenek var bunların dışında FPS oyunları için başka mouse ne alınıyor ne öneriliyor. 1 Logitech G PRO 2 de Zowie serisi. FPS oyuncularının %99'u bu 2 modeli kullanıyor evlerinde.
Sebebini kimse bilmez bunun belki marka olduğu için belki eskiden beri kullandığı için belki alışkanlıkdan belki daha rahat olduğu için onlarca sebebi olabilir ama bunu kullanıyorlar.
Madem öyle kaliteli demeyin tutuşu iyi diyin alışkanlıktan diyin. Birde fps oyuncularının çoğunun ne kullandığı kendilerine. Ona bakılırsa arkadaşım bir kulübün akademi takımında oynuyor ve rival 3 kullanıyor.

Madem öyle kaliteli demeyin tutuşu iyi deyin alışkanlıktan deyin. Bir de FPS oyuncularının çoğunun ne kullandığı kendilerine. Ona bakılırsa arkadaşım bir kulübün akademi takımında oynuyor ve Rival 3 kullanıyor.

Hocam madem öyle demeyin ne demek kalitesiz bir mouse mu EC2? Hala günümüzde FPS oyuncularının yarısı belki de o fareyi kullanıyor. Akademi takımında oynayabilir isterse 10 TL'lik mouse da kullanabilir alışkanlık meselesi. Bende üst seviye CS:GO oyuncularının olduğu platformlarda oynadım ama ben de Aorus M3 kullanıyorum olaya öyle bakarsak eğer.

Yeni konular

Geri
Yukarı