DeathAdder v2'de tıklama yapınca gövde hareket ediyor

Ben aldığımda, sanki sağ tık biraz daha hafif (yumuşak) gibiydi. O yüzden iade etmiştim. Biraz şans işi.
Evet, yumuşak click şikayeti de yapıyorlar. Ben de alacağım ama düşünüyorum. İtopya güzel bir indirim yapmış. 450TL hak ediyordur büyük ihtimal. Kararsız kaldım biraz.

Evet, yumuşak Click şikayeti de yapıyorlar. Ben de alacağım ama düşünüyorum. İtopya güzel bir indirim yapmış. 450TL hak ediyordur büyük ihtimal. Kararsız kaldım biraz.

Evet dedikleri gibi Click'leri biraz yumuşak. Ama benimkinde sağ tık biraz daha sertken, sanki sol tık biraz daha yumuşak gibiydi. Bu beni sinir ediyordu hem de ileride sol Switch sorun falan çıkarır diye iade ettim. Eline uyarsa bence 450 TL'yi hak eder. Bildiğin gibi biraz büyük bir mouse ve gövdesi biraz bombeli. (Bombesi biraz fazla yukarı tarafta olduğu için alışamamıştım.)

@Zbyrtmr Yumuşak click seviyorum ben aslında. Ama iki taraf eşit değilse biraz dikkatimi dağıtabilir. Simetri hastalığım tutabiliyor arada :) Şu an Logitech G402 Hyper, G102 ve Viper Mini kullanıyorum. G402 bayağı büyük bir mouse. Oyunlar hariç günlük olarak kullanabiliyorum. V2'nin daha ergonomik olduğunu düşünüyorum. Fiyatı diğer yerlere göre çok uygun. Bir daha bu fiyatlara inmez diye sipariş verdim bakalım. Razer tıklama kalitesi hoşuma gidiyor açıkçası.

Bende yeni aldım 1 hafta oldu sol tık biraz daha yumuşak pek fazla bir şey hissedilmiyor fakat sağ tıka bastığımda kaba bir ses çıkıyor ve gövdesini daha çok hissedebiliyorum farenin kendisi böyle sanırsam ben şahsen iade etmeyi düşündüm fakat uğraşmak istemedim açıkçası size kalmış.

Bende yeni aldım 1 hafta oldu sol tık biraz daha yumuşak pek fazla bir şey hissedilmiyor fakat sağ tıka bastığımda kaba bir ses çıkıyor ve gövdesini daha çok hissedebiliyorum farenin kendisi böyle sanırsam ben şahsen iade etmeyi düşündüm fakat uğraşmak istemedim açıkçası size kalmış.
O zaman bu fare neden bu kadar övülüp, seviliyor acaba? :) Sol tıkın yumuşak olması tasarım kaynaklı olabilir mi diye düşünüyorum. Nereye baksam bu fareden sonra başka fare kullanamazsınız diyorlar. Tuşları kronik bozuk olan farenin optiği dünyanın en iyi optiği olsa ne yazar. Olay tıklamada bitiyor.

DeathAdder için genel kronik bir sorun gibi duruyor. Aynı şikayeti olanları çok gördüm. Performansa ve hissiyata çok etki ediyor muydu?

Performansa etki etmiyordu fakat ben simetri delisi olduğum için sol tıkın yumuşak olması beni rahatsız ediyor ve dikkatimi dağıtıyordu.

Performansa etki etmiyordu fakat ben simetri delisi olduğum için sol tıkın yumuşak olması beni rahatsız ediyor ve dikkatimi dağıtıyordu.
Benim de öyle bir takıntım olabilir maalesef. Umarım sorun yaşamam. Yoksa öteki tuşu da gevşetene kadar durmadan basarım. Böyle bir huyum var :)

Yeni konular

Geri
Yukarı