DeathAdder V3 alınır mı?

Bütçe
2500
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada 18cm ele sahiplerin görüşleri var ama tamamen kişisel zevk. Eliniz mouse Pad'e değmesin isterseniz bu fare yatak gibi tamamını rahatçana taşıyabilir. Ayrıca bayağı hafif olduğu için büyük bile olsa ağır hissetmezsiniz. Tabii kötü ihtimalle direkt büyük de gelebilir, tamamen kişisel.

Sanırım en yakın MediaMarkt'a gidip denesem daha iyi olacak, eğer büyük gelirtse elime Viper V2 Pro mu yoksa gpx mi almak daha mantıklı olur? Gpx alırsam skatez + Switch değişmeyi düşünüyorum.

Sanırım en yakın MediaMarkt'a gidip denesem daha iyi olacak, eğer büyük gelirtse elime Viper V2 Pro mu yoksa gpx mi almak daha mantıklı olur? Gpx alırsam skatez + Switch değişmeyi düşünüyorum.
Kesinlikle v2 pro, gpx fiyatını hakkeden bir cihaz değil çünkü. Artık kullandığı teknoloji demode -2020 yılına ait- ancak fiyat olarak 150 dolarlık v2 pro'dan pahalı... Tabii ki en önemli şey elinize neyin uyduğudur, v2 pro'nun şekil biraz garip herkese gelmeyebilir o yüzden baktınız çok rahat değil ona da 2500 lira bayılmayın boşuna. Dragonfly f1'de rahat edemediyseniz düz f1 ile gpx neredeyse aynı şekile sahip olduğundan hiç ona da bakmayın bence. xm2we ve gpx/dragonfly şekillerini denemişsiniz olmamış, geriye bi ergo deathadder v3, bir de ince ve uzun şekliyle v2 pro kalıyor. Bence ergo farede rahat edeceksiniz ama ikisini de deneyin bi bakalım. Bu ikisi de tutmazsa zaten TR piyasasında başka şekil kalmıyor 😂

Kesinlikle V2 Pro, gpx fiyatını hakkeden bir cihaz değil çünkü. Artık kullandığı teknoloji demode -2020 yılına ait- ancak fiyat olarak 150 dolarlık V2 Pro'dan pahalı... Tabii ki en önemli şey elinize neyin uyduğudur, V2 Pro'nun şekil biraz garip herkese gelmeyebilir o yüzden baktınız çok rahat değil ona da 2500 lira bayılmayın boşuna. Dragonfly F1'de rahat edemediyseniz düz F1 ile gpx neredeyse aynı şekile sahip olduğundan hiç ona da bakmayın bence. XM2we ve gpx/dragonfly şekillerini denemişsiniz olmamış, geriye bir ergo DeathAdder v3, bir de ince ve uzun şekliyle V2 Pro kalıyor. Bence ergo farede rahat edeceksiniz ama ikisini de deneyin bir bakalım. Bu ikisi de tutmazsa zaten TR piyasasında başka şekil kalmıyor 😂

Doğru diyorsunuz, bir ara Origin One X vardı bende ergo olarak memnun kaldım mı kaalmadım mı pek hatırlayamıyorum, elime çok iyi oturuyordu da bilek kısmı rahatsız ediyordu galiba ama o da DeathAdder V3 Pro'ya göre çok yamuk sanırsam ondan olsa gerek. Bakalım umarım yakın MediaMarkt'ta vardır da deneme şansına sahip olurum. Onca mouse serüvenini bitirmek istiyorum çünkü.

Doğru diyorsunuz, bir ara Origin One X vardı bende ergo olarak memnun kaldım mı kaalmadım mı pek hatırlayamıyorum, elime çok iyi oturuyordu da bilek kısmı rahatsız ediyordu galiba ama o da DeathAdder V3 Pro'ya göre çok yamuk sanırsam ondan olsa gerek. Bakalım umarım yakın MediaMarkt'ta vardır da deneme şansına sahip olurum. Onca mouse serüvenini bitirmek istiyorum çünkü.
Hmm, doğru yav OOX dediniz aklıma ninjutso katana superlight geldi. O da OOX'tan sonra çıkarttıkları ergo fareleriydi ve çok sevilmişti ama yok, o da dav3 gibi rahat değil ve biraz garip. Ergo diye geçiyor ama gpx misali dümdüz bi k*çı var, dav3 gibi elin rahat oturması için güzel bir eğimi yok. OOX da tatlı orta boyut yani sizin ele uygun bi ERGO faredir ancak onun da kıvrımlar biraz ekstrem. Dav3 ikisinin de ortası hem soldan sağa doğru eğimi olan -el rahatça otursun, yorulmasın diye- hem de OOX aksine daha sabit/düz bir fare. İnş olur diyelim ben de ne anlattım bilmiyorum da iyi fare işte...

Hmm, doğru yav oox dediniz aklıma Ninjutso katana Superlight geldi. O da Oox'tan sonra çıkarttıkları ergo fareleriydi ve çok sevilmişti ama yok, o da dav3 gibi rahat değil ve biraz garip. Ergo diye geçiyor ama gpx misali dümdüz bir k*çı var, dav3 gibi elin rahat oturması için güzel bir eğimi yok. Oox da tatlı orta boyut yani sizin ele uygun bir ergo faredir ancak onun da kıvrımlar biraz ekstrem. Dav3 ikisinin de ortası hem soldan sağa doğru eğimi olan -el rahatça otursun, yorulmasın diye- hem de oox aksine daha sabit/düz bir fare. İnşallah olur diyelim ben de ne anlattım bilmiyorum da iyi fare işte...

Oox kullanım tecrübemi pek hatırlamıyorum ama niyeyse elime düzgünce oturuyordu diye hatırlıyorum, o yüzden dav3'e kesin şans vereceğim. Anlattıklarınız kafamda güzel şeyler oturttu hocam, ayrıca cevaplarınız için de teşekkür ederim.

Oox kullanım tecrübemi pek hatırlamıyorum ama niyeyse elime düzgünce oturuyordu diye hatırlıyorum, o yüzden dav3'e kesin şans vereceğim. Anlattıklarınız kafamda güzel şeyler oturttu hocam, ayrıca cevaplarınız için de teşekkür ederim.
Ne demek, her zaman. Kesin bir deneyin tabii almadan önce çünkü az buz para değil, üç lira olmuş sıfırı neredeyse. Bende gpx, v2 pro vs. gibi fareleri severim ederim ama ergo fare direkt benim kaftan. İnş sizin için de öyledir ve sorununuz uzun süreliğine çözülür ahaha.

Geri
Yukarı