DeathAdder V3 Pro farenin darbe alması nasıl engellenir?

w00zie

Hectopat
Arkadaşlar selam, DeathAdder V3 Pro kullanıyorum ancak sol ön tarafını sık sık klavyeye çarptırdığım için sol köşe tarafı devamlı darbeleniyor.

Bunu önlemek için klavyenin sağ tarafını silikon tarzı bir koyucu bir şey yapmayı düşünüyorum ama sizin önerileriniz ne olabilir?
Varsa benzer problemler yaşayanlar, fikir verebilirseniz sevinirim. Teşekkürler :)

Arkadaşlar selam, DeathAdder V3 Pro kullanıyorum ancak sol ön tarafını sık sık klavyeye çarptırdığım için sol köşe tarafı devamlı darbeleniyor.

Bunu önlemek için klavyenin sağ tarafını silikon tarzı bir koyucu bir şey yapmayı düşünüyorum ama sizin önerileriniz ne olabilir?
Varsa benzer problemler yaşayanlar, fikir verebilirseniz sevinirim. Teşekkürler :)

Hocam bi çılgınlık yapıp klavyeyi az kenara çekebilirsiniz. :D

Büyük mousepad alın sorun çözülür.

Alan dar ise sadece Gaming için üretilmiş 20 tuşlu küçük klavyeler oluyor oyun oynarken onu kullanırsan sıkıntı olacağını sanmam, eğer yer var ise direk klavyeyi başka yere çek derim de zaten onu düşünmüşsünüzdür.

mousepad ve masa küçükse olur en iyi yol masayı ve mousepadı büyütmek.

Gelen tüm yorumlar için teşekkür ederim valla süpersiniz. Masa küçük değil aslında ve steelseries xl kullanıyorum ama klavyeyi solda mouse sağda olduğu zaman ayrık oluyor,, öyle bir garip hissediyorum yani ergonomi bozuluyor mu desem :D

Klavye Corsair K60. Çok da büyük bir klavye değil. Aslında böyle sağ tarafına geçirmeli siyah bir yapı olsa çünkü bu lanet DAv3 Pro'nun materyali çizilmeye veya en ufak darbede hasarlanmaya aşırı müsait. Yani klavyenin sağı için kesin bir çözüm bulmam lazım.

Klavye ile fareyi uzaklaştırıyorum ama istemsizce FPS oyunlarında falan bir yakınlaştırma ihtiyacı doğuyor, onu bilerek de yapmıyorum. :D

Geri
Yukarı