DeathAdder V3 Pro vs Razer Viper V2 Pro

Ben viper v2 pro alırdım, Lamzu atlantiste güzel tercih.
Deathadder v3 pro palm için daha dolgun gözüküyor. Ama denemişsiniz ikisininde sensoru ve switchleri aynı. Farklı olan tek şey shapeleri. Açıkçası ben bile almayacağım halde kararsız kaldım .d
Hocam böyle bir durumda hangisinin tasarımını daha çok beğendiyseniz onu alın diyeceğim 😁
Çok büyük bir ihtimalle Viper v2 Pro alacağım.

Claw ve palm arası tutuyorum. Avcumun iç kısmı ve yan paneldeki tuşlar için baş parmağım temas ediyor, parmak kısmında sadece uçları temas ediyor.

Claw ve palm arası tutuyorum. Avcumun iç kısmı ve yan paneldeki tuşlar için baş parmağım temas ediyor, parmak kısmında sadece uçları temas ediyor.
Yani düşündüğüme göre iki modelde de rahat edeceğinizi düşünüyorum gibi. Bir tık daha DeathAdder V3 Pro daha iyi olacak gibime geliyor.

@WAQ_303 her iki fareyi de kullandım. DA V3 pro tutuş şeklime uymadığı için Viper V2 pro aldım. Fareyi serçe parmağım ve baş parmağım farenin arkasından kavrayacak şekilde tutuyorum. Bu şekilde tutarken DA V3 proda serçe parmağım mousepade sürtüyor ve olması gerekenden biraz dışarıda kalıyormuş gibi hissettiriyor. Genelde claw shape farelerde yan taraflarda tam da serçe ve baş parmakların denk geleceği kavrama girintileri olur. Ergo mouselarda bu girintiler bulunmaz, o bölgeler daha şişman kalır. Beni de rahatsız eden durum bu oldu aslında. Size de bu duruma dikkat etmenizi öneririm.

Geri
Yukarı