Oyun Deathloop 74 TL

Bende mordhau almıştım. Anında gelmişti. Garip bu hemen gelmedi.

1699377535577.png

Bana hemen geldi oyun. Buyurun ispat.
Oyun bana CB 2077 DLC deki bir karakteri anımsattı.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    171,8 KB · Görüntüleme: 19
Normali 134.75 olarak güncellenmiş fakat Deluxe hali hala 99.75 olarak gözüküyor. Deluxe alsam iade falan edilir mi bilgisi olan var mı? Ona göre almayı düşünüyorum.

Eğer paşalar keyi vermeye layık görürlerse iade falan edilmez. Şansını dene bence.

Deluxe zamlandı diye normal halini 134.75'ten almaya çalıştım ama ' layık ' görülmedik. Sonuç olarak parayı çekti ama sipariş iptal edildi. Garip olan ise aynı kartla humble choice alırken direkt numara doğrulaması bile istemeden aldı. Hadi 74 TL iken iade edilmesini ya da alırken hata vermesini anlarımda düzeltilmiş fiyatıyla neden iptal edildiğini anlayamadım.

Deluxe zamlandı diye normal halini 134.75'ten almaya çalıştım ama ' layık ' görülmedik. Sonuç olarak parayı çekti ama sipariş iptal edildi. Garip olan ise aynı kartla humble choice alırken direkt numara doğrulaması bile istemeden aldı. Hadi 74 TL iken iade edilmesini ya da alırken hata vermesini anlarımda düzeltilmiş fiyatıyla neden iptal edildiğini anlayamadım.
Onu kimse anlayamıyordu da artık çok belli ettiler. Onlar da bize tıpkı Steam gibi bölgesel fiyatlandırmayı bitirip herkesle aynı paraya sattıracak. Dertleri o. O yüzden böyle almaya çalışıp da aldırtmıyorlar. Çok talep olduğunu gördükleri oyunların fiyatlarını gün içinde yükseltiyorlar. Şansa işte birkaç kişi alabiliyorsa alıyor.

Geri
Yukarı