Oyun Deathloop Humble Bundle'da 98,67TL

Arkadaşlar oyunu aldım ancak mailde şöyle bir ibare var. Bilen var mıdır acaba?
"Deathloop Retail (RU/CIS) başarılı bir şekilde etkinleştirildi."

Arkadaşlar oyun "Deathloop Retail (ru/cıs) versiyon" yani VPN'siz çalışmaz oyunu alırken ona göre alın bilginiz olsun ben iptal ettim para iadesi aldım.

Uzun uzun yazmaya gerek yok oyun TL ile satılıyor ve ben yıllardır kullanıyorum bu siteyi. Tek sorun yaşamadım dileyen kullanmayabilir.

Hocam şimdi Humble Choice alırsak 12 dolara mayıs ayını da kapatmış oluyoruz değil mi? Eğer öyleyse ben de alacağım sanırım.
Bu bilgiyi kim verdi bilmiyorum fakat Humble'da ödediğin ayın oyunlarını alırsınız. Örneğin Nisanı ödeyip abonelik başlattınız, ilk ödeme ile Nisan ayının oyunları verilir. Mayıs ayı ilk salı günü yeni oyunlar duyurulur ve siz almak istediğinizde sizden o ayın abonelik ücretini hemen ister ya da aboneliği başlattığınız tarihte karttan çekim yapar ve size key'leri verir. Siz üyeliği duraklatmadıkça her ay aynı gün çekim yapar. Eğer Mart ayında sunulan 3 ay boyunca her ay 7 dolardan ödeme promosyonuna katıldıysanız o zaman da 7x3= 21 dolara 3 aylık choice oyunlarını alma imkanınız var. Ayrıca aboneliği duraklatmak istediğiniz ay genelde size 3 dolar indirim ile 9 dolara abonelik devamı teklif edilir. Tabiki o ayın Choice oyunları içerisinde büyük bir oyun bulunmuyorsa genelde bu teklif yapılıyor.

Bu bilgiyi kim verdi bilmiyorum fakat Humble'da ödediğin ayın oyunlarını alırsınız. Örneğin nisanı ödeyip abonelik başlattınız, ilk ödeme ile nisan ayının oyunları verilir. Mayıs ayı ilk salı günü yeni oyunlar duyurulur ve siz almak istediğinizde sizden o ayın abonelik ücretini hemen ister ya da aboneliği başlattığınız tarihte karttan çekim yapar ve size Key'leri verir. Siz üyeliği duraklatmadıkça her ay aynı gün çekim yapar. Eğer mart ayında sunulan 3 ay boyunca her ay 7 dolardan ödeme promosyonuna katıldıysanız o zaman da 7x3= 21 dolara 3 aylık choice oyunlarını alma imkanınız var. Ayrıca aboneliği duraklatmak istediğiniz ay genelde size 3 dolar indirim ile 9 dolara abonelik devamı teklif edilir. Tabii ki o ayın choice oyunları içerisinde büyük bir oyun bulunmuyorsa genelde bu teklif yapılıyor.

Mayıs 30 gösteriyor fatura tarihi ben şansımı deneyeceğim.

Ben almaya çalışıyorum lakin resimdeki gibi bir hata veriyor kartım sanal değil, maaş hesabına bağlı bir kart.

1681372480759.png

Bu bilgiyi kim verdi bilmiyorum fakat Humble'da ödediğin ayın oyunlarını alırsınız. Örneğin Nisanı ödeyip abonelik başlattınız, ilk ödeme ile Nisan ayının oyunları verilir. Mayıs ayı ilk salı günü yeni oyunlar duyurulur ve siz almak istediğinizde sizden o ayın abonelik ücretini hemen ister ya da aboneliği başlattığınız tarihte karttan çekim yapar ve size key'leri verir. Siz üyeliği duraklatmadıkça her ay aynı gün çekim yapar. Eğer Mart ayında sunulan 3 ay boyunca her ay 7 dolardan ödeme promosyonuna katıldıysanız o zaman da 7x3= 21 dolara 3 aylık choice oyunlarını alma imkanınız var. Ayrıca aboneliği duraklatmak istediğiniz ay genelde size 3 dolar indirim ile 9 dolara abonelik devamı teklif edilir. Tabiki o ayın Choice oyunları içerisinde büyük bir oyun bulunmuyorsa genelde bu teklif yapılıyor.
Ben alabiliyorsun diye biliyorum. Sonuç olarak orada 1 yılık abonelik seçeneği var.

Anladım hocam teşekkürler cevap için, şimdi araştırınca Reddit'te de senin söylediklerine benzer yorumlar var.
Mayıs 30 gösteriyor fatura tarihi ben şansımı deneyeceğim.
Bir sonraki ayın oyunlarını almak istediğinde karttan çekiliyormuş hocam, bir ay ödeyip iki ay faydalanma durumu yokmuş ne yazık ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı