Decathlon quechua MH120A güneş gözlüğü

pckullanıcı

Hectopat
Daha fazla  
Selamün aleyküm decathlon da quechua MH120A adlı güneş gözlüğü var. Pazarda satılan 10 TL'lik gözlükler gibi göze zararı olur mu? Uzun süreli kullanımda. Teşekkürler.

Kağıt üstünde fena durmuyor. UV koruması var. Bu önemli. Polarize olup olmadığına dair bir şey bulamadım ama değil gibi. Decathlon'un ürünleri de kalitelidir. Bir zararı olacağını ben de düşünmüyorum.

Neden bu kadar ucuz anlayamadım. Belki malzemesi kalitesizdir ki birkaç yorumda da bahsedilmiş. Onun dışında iyi gibi duruyor.

Kağıt üstünde fena durmuyor. UV koruması var. Bu önemli. Polarize olup olmadığına dair bir şey bulamadım ama değil gibi. Decathlon'un ürünleri de kalitelidir. Bir zararı olacağını ben de düşünmüyorum.

Neden bu kadar ucuz anlayamadım. Belki malzemesi kalitesizdir ki birkaç yorumda da bahsedilmiş. Onun dışında iyi gibi duruyor.

Polarize koruma yok. Normal fiyatı 100 küsur herhalde internete özel indirimde. Yorumunuz için teşekkürler.
Decathlon'un kalitesiz ürün sattığını görmedim. Göze zararı olacağını düşünmüyorum.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı