Decathlon siparişi gelmedi

GAMOLA

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar futbol topu almıştım ve Decathlon'un siparişlerim sayfasında tahmini teslimat tarihi 5 Nisan yazıyor. Aslında geçen hafta arayacaktım fakat bayramda MNG Kargo'nun çalışmadığını gördüm. Decathlon'un sitesinde kargoya verildi diyor siparişi takip et dediğimde CargoHub gibi bir sayfaya atıyor oradaki kodu MNG Kargo'ya girdiğimde beni tekrardan sorgulama sayfasına atıyor ve bir sonuç göstermiyor. Bu durumda nereyi aramalıyım? Siparişi vereli 15 gün oldu sanırım yardımlarınız için teşekkürler.

Arkadaşlar futbol topu almıştım ve Decathlon'un siparişlerim sayfasında tahmini teslimat tarihi 5 Nisan yazıyor. Aslında geçen hafta arayacaktım fakat bayramda MNG Kargo'nun çalışmadığını gördüm. Decathlon'un sitesinde kargoya verildi diyor siparişi takip et dediğimde cargohub gibi bir sayfaya atıyor oradaki kodu MNG Kargo'ya girdiğimde beni tekrardan sorgulama sayfasına atıyor ve bir sonuç göstermiyor. Bu durumda nereyi aramalıyım? Siparişi vereli 15 gün oldu sanırım yardımlarınız için teşekkürler.

Decathlon'u ara.

Yeni konular

Geri
Yukarı