Decathlon'a 18 yaş altı girebilir mi?

fallxry

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selamlar Decathlon'dan basketbol topu alacağım fakat daha önce de böyle bir olay yaşayıp 18 yaş altı olduğum için beni almadılar bir daha gitsem sizce alırlar mı yoksa yine almazlar mı?

Hiç Decathlon'da yaş sorulduğunu duymadım. Size denk gelmiş galiba, tekrar şansınızı deneyin bence. Edit: İnternetten baktım ve bazı kişilerden de benzer şikayetleri gördüm, garip bi durum.

Bazı kategorilerde 18 yaş altı ürünü deneme yapamıyor, onun dışında hiç bir sıkıntı yok.

Biz geçen arkadaşlar ile Decathlona gittiğimizde kaykaya binmiştik ve olayın dozunu çıkartmıştık üstüne bir arkadaşımız (çaktırmayın ben) kaykaydan gümmm diye düşünce mağazadan atıldık.(yine olsa yine yaparım çok eğlenceliydi)

Bazı kategorilerde 18 yaş altı ürünü deneme yapamıyor, onun dışında hiç bir sıkıntı yok.

Biz geçen arkadaşlar ile Decathlona gittiğimizde kaykaya binmiştik ve olayın dozunu çıkartmıştık üstüne bir arkadaşımız (çaktırmayın ben) kaykaydan gümmm diye düşünce mağazadan atıldık.(yine olsa yine yaparım çok eğlenceliydi)
Ya eski olayda bisikletim için ürün alicaktim kaykay paten gibi şeylerle ilgim yok güvenliğe de söylemiştim zaten fakat almadılar içeriye.
Yaş kısıtlaması mı varmış? İlk defa duydum.
Evet var maalesef.

Selamlar Decathlon'dan basketbol topu alacağım fakat daha önce de böyle bir olay yaşayıp 18 yaş altı olduğum için beni almadılar bir daha gitsem sizce alırlar mı yoksa yine almazlar mı?

Kardeş benim başıma da geldi bu olay özel günlerde almıyorlar. Zannedersem 29 ya da 30 Ekim'de gittin.

Yeni konular

Geri
Yukarı