Decathlon'dan aldığım scooter teşhir ürünü çıktı

emr0

Hectopat
Merhabalar, bugün Decathlon'dan çok beğendiğim bir scooterı aldım 1.000TL'lik bir fiyatı vard. I aldıktan sonra alışveriş merkezinde bir tur atayım dedim ve ürünün tekerleklerinde ve fren sisteminde arıza olduğunu fark ettim ve direkt iadesini gerçekleştirdim. Zaten kutu biraz hasar almıştı, sizce başka bir modelinden alınır mı?

Merhabalar, bugün Decathlon'dan çok beğendiğim bir scooterı aldım 1.000TL'lik bir fiyatı vard. I aldıktan sonra alışveriş merkezinde bir tur atayım dedim ve ürünün tekerleklerinde ve fren sisteminde arıza olduğunu fark ettim ve direkt iadesini gerçekleştirdim. Zaten kutu biraz hasar almıştı, sizce başka bir modelinden alınır mı?
Türkiye'nin en çok satış yapan 5 mağazasından birinde 2 yıllık Decathlon çalışanıyım. Firma, teşhire çıkan ürünleri stoğundan dahi ayırır, websitesinden gördüğünüz sayıya dahi dahil etmez. Ancak tabii imkansız değil. Siz yine de aynı ürünü websitesinden alırsanız bu ihtimali sıfıra indirebilirsiniz. Scooterlarla ya da başka bir konu hakkında yardım lazım olursa [email protected] adresine yazabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı