Decoderli ses sistemi önerisi

Bilgisayar kurdu 5+1 de bulabilirsen logitech x540 ı tavsiye ederim. Takriben 4 yıldır kullanıyorum. Anakartın ses modülünde olmasına rağmen müthiş güzel ve son ses baslarda boğukluk asla duymazsın. Apartman dairesinde oturuyorsan komşuların şikayetlerine mağruz kalabilirsin :)

Ya Yamyam abi bulamıyorum. Şeytan al şu X-530'u, tak kolonlara duvara kop diyor.
Ondan sonra ses ayarı için kalk otur yapacaan. Olmadı uzaktan kumanda için bir sopa bulacaan. Sopa ile sesi ayarlamak isterken fazlaca dürtüp hoparlörü dürtüklüyeceen. Demirini memirini, mambranını falan deleceen. Sonra gudurup, ''BU GİTARI BİTİRDİM BAŞKA ALABİLİRMİYİM'' diyeceen. (RED KİT Avarel'den alıntı)
Teslimim.
Ben öldürdüm. Suçumu itiraf ediyorum. Cezama razıyım hakim bey.

Yamyam abi bunu almaya karar kıldım ancak stok durumu pek parlak gözükmüyor. İzmir, Antalya, Samsun ve Sivas illerinde stok var.
O mağazalardan getirirler mi ? Ayrı bir ücret talep ederler mi ?

Bu arada istediğim zaman ayrı bir Bass kabini yapıp ekleyebilme fikri çok hoşuma gitti. Stok durumu sıkıntı yaratır mı ?

Ondan sonra ses ayarı için kalk otur yapacaan. Olmadı uzaktan kumanda için bir sopa bulacaan. Sopa ile sesi ayarlamak isterken fazlaca dürtüp hoparlörü dürtüklüyeceen. Demirini memirini, mambranını falan deleceen. Sonra gudurup, ''BU GİTARI BİTİRDİM BAŞKA ALABİLİRMİYİM'' diyeceen. (RED KİT Avarel'den alıntı)
Teslimim.
Ben öldürdüm. Suçumu itiraf ediyorum. Cezama razıyım hakim bey.

Yamyam abi nereden bulacağımı bilsem şimdik atlar otobüse gider alırım :D
Otobüse atlama. AT'a atla deniz yolu ile İzmir'e var ordan yürüyerek geri dönersin:D

- - - Güncellendi - - -

Hiç uyanık değilmişsin adamım.
Git en yakın yatan computer mağazasına. Ben şu sistemi istiyorum de. Onlar da ellerinde bulunmadığını söylesinler. Sen de aç bilgisayarını bak bu ürüne. Baak sizde varmış de. Onlar da getirtmemiz lazım abi desinler. Sen de getirin aabi alacağım ben bunu de. Heme siparişi versinler artık İzmirdeki yatan'dan mı getirtirler Sivastan'mı bilemem. Gelince sana haber versinler sen de git al parasını öde iş bitsin.

- - - Güncellendi - - -

1000 inci mesajımı sana heba ettim.
Yani 1000 defadır söyledim anlamıyorsun:D

Yamyam abi Kawai TRV-655'e de bir bakar mısın ? Pek umudum yok gerçi :D Belki iyidir ki hiç sanmıyorum :D
Eğer bunun o ses sistemlerinden bir eksisi yok ise arkadaştan 2. el olarak alabilirim.

Bu arada Recep abi olsun Burak abi olsun :D İstabul'da yaşayan herkese söylüyorum. Bildiğiniz teknoloji mağazaları var mı ?

Üsküdar-Ümraniye-Kadıköy tarafları olabilir mesela. Bu ses sistemini satan bir mağaza var mı ?

- - - Güncellendi - - -

Yamyam abi farkettim 1000'inci mesajın olduğunu :D Yarın sabah gidiyorum :D Eğer havale ücreti derlerse ne olacak :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı